Obok obecnej już w serii firmy Barlinek jodły klasycznej o szerokości 130 mm i długości 725 mm pojawił się nowy wymiar - 110x660 mm.

Jodła klasyczna to tradycyjna forma zamknięta w nowoczesnym wydaniu. Wnętrza w których króluje podłoga ułożona w jodłę klasyczną nabierają niepowtarzalnego charakteru tworząc wyjątkowy klimat.

Deska Barlinecka wykonana jest w 100% z naturalnego drewna, nie alergizuje, jest trwała i wytrzymała. Trójwarstwowa konstrukcja zapewnia doskonałą przewodność cieplną dzięki czemu można z powodzeniem stosować ją na ogrzewaniu podłogowym - zarówno elektrycznym, jak i wodnym. Natomiast poprzez zastosowanie specjalnych złączy układanie desek firmy Barlinek odbywa się czysto, szybko i łatwo.

Nowa szerokość jodły klasycznej firmy Barlinek znaleźć można w serii PURE Classico Line w sześciu rodzajach kolorystycznych, wykończonych zarówno olejem, jak i lakierem. Producent również rozszerza serię jodły klasyczne w wymiarze 130x725 mm o kolejne dwa, nowe dekory, których górna warstwa wykonana jest z drewna jesionowego.

Poznajmy nowości firmy Barlinek:

Dąb Bright Jodła Klasyczna 110

Podłoga dębowa o pięknym kolorze i niewielkiej ilości cech drewna. Naturalny charakter został podkreślonym szczotkowaniem, a czterostronna mikrofaza nadała wrażenia smukłości. Przyjemna w dotyku dzięki pokryciu olejem naturalnym.

Dąb Cappuccino Jodła Klasyczna 110

Podłoga dębowa o perłowo-białym zabarwieniu. Deski poddano szczotkowaniu, co zaakcentowało naturalną strukturę drewna, a czterostronna mikrofaza podkreśla smukłość i lekkość. Wykończono subtelnym lakierem matowym.

Dąb Caramel Jodła Klasyczna 110

Podłoga dębowa z subtelnie zaakcentowaną niedużą ilością cech drewna. Naturalny rysunek słoi i głębia barwy uwydatniony zabiegiem szczotkowania, a czterostronna mikrofaza podkreśliła jej charakter. Wykończona lakierem matowym.

Dąb Mainland Jodła Klasyczna 110

Podłoga dębowa o barwie ciepłego brązu i mocno zaakcentowanych cechach drewna. Rysunek słoi został uwydatniony dzięki szczotkowaniu, a czterostronna mikrofaza dodatkowo uszlachetniła podłogę. Pokryta lakierem matowym.

Dąb Ramsey Jodła Klasyczna 110

Podłoga dębowa w kolorze imitującym surowe drewno, który został uzyskany dzięki zastosowaniu unikalnego barwienia. Subtelności podłodze nadała czterostronna mikrofaza, a rysunek słojów uwydatniony został poprzez szczotkowanie. Wykończona olejem naturalnym.

Dąb Serene Jodła Klasyczna 110

Podłoga dębowa w odcieniu beżowo-popielatym z pełną gamą naturalnych cech drewna. Rysunek drewna podkreślony dzięki zabiegowi szczotkowania, a czterostronna mikrofaza nadała szlachetności. Pokryta lakierem matowym.

Jesion Auric Jodła Klasyczna 130

Podłoga jesionowa w ciepłym kolorze złota. Na krawędziach zastosowano czterostronną mikrofazę, która spotęgowała wrażenie szlachetności. Deska wykończona lakierem matowym.

Jesion Moonlight Jodła Klasyczna 130

Podłoga jesionowa o delikatnym, kremowym barwieniu. Wrażenie smukłości desek zostało podkreślone poprzez czterostronną mikrofazę. Pokryta lakierem matowym.

Więcej informacji dotyczących Jodły Klasycznej od firmy Barlinek na: www.barlinek.com.pl