Owalne lustro to hit ostatnich miesięcy w dekoracji mieszkań. Architekci bardzo polubili obłe kształty, widać to wyraźnie w ich najnowszych projektach. Polska marka - pracownia luster GieraDesign wprowadziła do swojej oferty kolejny piękny model o obłym kształcie - DOLIO dekoracyjne owalne lustro w kształcie beczki.

Kolekcja owalnych luster Dolio

Owalne Lustro Dolio w cienkiej ramce ma uniwersalny kształt i ponadczasowy charakter, pasuje do wnętrz w różnych stylach - skandynawskim, nowoczesnym, eklektycznym, a także loftowym. Doskonale komponuje się z modnymi materiałami takimi jak beton, drewno czy lastryko. Świetnie wygląda też na tle wzorzystej tapety.

W ramach kolekcji dostępne są cztery kolory ram: czarny, biały oraz metaliczne: złoty (odcień mosiądzu) i miedziany - niezwykle popularne obecnie barwy w aranżacji wnętrz.

Wszystkie wersje kolorystyczne występują w kilku wariantach wymiarowych. Dostępne są zarówno wersje bardziej pękate - zaprojektowane z myślą o zawieszeniu lustra nad umywalką w łazience czy nad komodą w salonie jak i wąskie warianty do korytarza lub przedpokoju w których można się przejrzeć od stóp do głów.

Wysoka jakość luster

Lustra Dolio wykonane są z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów wodoodpornych, nadają się do łazienki. Tafla lustra zabezpieczona jest dodatkowo od tyłu folią wzmacniającą, która zwiększa wytrzymałość lustra oraz w razie stłuczenia utrzymuje jego kawałki w ramie.

GieraDesign - rodzinna firma z tradycjami wyróżniona wieloma nagrodami

Marka GieraDesign powstała w 2013 roku i jest kontynuacją rodzinnego rzemiosła szklarskiego, które funkcjonuje nieprzerwanie od 1946 roku. Młodej marce udało się połączyć rodzinne tradycje rzemieślnicze z zamiłowaniem do designu. Lustra Gieradesign zdobyły nagrody w wielu prestiżowych konkursach, np.: Must Have 2019, Zaprojektowane po ludzku, Dobry Design 2019, Łazienka Wybór Roku 2019

Więcej informacji na: www.gieradesign.pl