Łóżko metalowe Indu, dwuosobowe z dwoma szczytami to uproszczona stylistycznie i konstrukcyjnie wersja naszego modelu łóżka industrialnego Loft. Jego delikatnie "przemysłowy" charakter, oraz wyjątkowa optyczna lekkość, zapewnią mu honorowe miejsce w sypialniach urządzonych w stylu industrialnym, młodzieżowym, a także wielu innych stylistycznych przestrzeniach.

Możliwość wyboru koloru łóżka

Możliwość wyboru koloru z naszej propozycji kolorystycznej lub z bogatej palety kolorów RAL sprawia, że może stać się również ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie indywidualne rozwiązania.

Łóżko metalowe industrialne "INDU" dostępne w dwóch opcjach

Łózko dostępne jest w dwóch opcjach - z dwoma szczytami (tak zwany wysoki przód), lub z jednym szczytem (niski przód) w wersji jedno i dwuosobowej w wielu kolorach i rozmiarach.

Nowoczesny, lekki stylistycznie motyw dekoracyjny łóżka, daje duże możliwości aranżacyjne, a staranność wykonania i dbałość o każdy szczegół gwarantują jego bezproblemową, wieloletnią eksploatację.

Jak dobrać głębokość ramy?

Głębokość (wysokość) ramy łóżka, powinna być dobrana w zależności od wysokości (grubości) wybranego stelaża. Im większą wysokość ma stelaż, tym wyższa musi być rama łóżka.

Chodzi o to, by po umieszczeniu stelaża w ramie, jeszcze kilka jej centymetrów wystawało ponad stelaż zabezpieczając materac przed zsuwaniem się z łóżka.

Jeżeli stelaż ma około 2 cm grubości, jak w modelu Flex, to wystarczająca jest rama 6 cm.

Gdy stelaż ma grubość około 2-6 cm, jak np. Arkadia II - odpowiednia będzie rama 10 cm, a jeśli stelaż ma grubość 6-8 cm,  jak w stelażu regulowanym elektrycznie Macedonia, potrzebna będzie rama o wysokości 16 cm.

Dla stelaży o ręcznej regulacji konta podgłówka i podnóżka, jak np. stelaż Docja, polecamy ramy o wysokości 16 cm.

Więcej informacji na: www.artbed.pl