120 lat marki Miele to okazja do zakupu jubileuszowych produktów w specjalnych cenach. Jubileuszowe modele dostępne są w wielu kategoriach urządzeń Miele. Suszarka TDD 430 WP Series 120 to kolejny produkt w urodzinowej ofercie Miele.

Jubileuszowa nowość marki Miele

TDD 430 WP Series 120 to ładowana od frontu suszarka o załadunku do 8 kg. Urządzenie może poszczycić się klasą efektywności energetycznej na poziomie A+++. Gwarancją niskiego zużycia energii jest technologia EcoDry. System filtrów i bezobsługowy wymiennik ciepła utrzymują zużycie energii i czas pracy na stale niskim poziomie. Im mniej wilgotnego i ciepłego powietrza ulatnia się podczas pracy urządzenia, tym wyższy jest efekt kondensacyjny.

Jubileuszowa suszarka Miele jest wyjątkowo szczelna - inżynierom Miele udało się zmniejszyć utratę wilgotności aż o połowę w stosunku do poziomu wymaganego dla wydajności kondensacji A. Opatentowany przez Miele system PerfectDry zapewnia, że pranie będzie dobrze wysuszone niezależnie od jakości wody. Urządzenie precyzyjnie dopasowuje parametry suszenia do aktualnej zawartości wapnia w wodzie i dzięki temu pranie jest wysuszone zawsze tak, jak zechcesz.

Jubileuszowa suszarka Miele ma funkcję FragranceDos, która sprawia, że pranie zawsze pachnie tak, jak lubisz. Kapsułki zapachowe Miele dostępne są aż w 5 wariantach - to wyjątkowa oferta na rynku. Struktura plastra miodu bębna SoftCare zapewnia bardziej równomierne i delikatniejsze suszenie - dzięki temu prasowanie jest potem dużo łatwiejsze. Jasne i przyjazne oświetlenie LED nie pozwoli niczego przeoczyć podczas wyjmowania tkanin. Wygodną obsługę urządzenia zapewnia dotykowe sterowanie DirectSensor, a w dostępnych programach znalazł się niezwykle przydatny, specjalny program do suszenia pościeli.

Cena TDD 430 WP Series 120: 4 699 PLN