R3LX collection - to synonim luksusu, wyrafinowanego designu i najwyższej jakości. Każdy, kto oczekuje od mebli wyjątkowego stylu, a przy tym ponadczasowej elegancji, znajdzie tu coś dla siebie.

Efektowna Kuchnia

"Twarzą kolekcji" jest oczywiście efektowna kuchnia o imponujących gabarytach eksponująca wiele ciekawych rozwiązań technologicznych i materiałowych, jednak siła tym razem tkwi w meblach o różnym przeznaczeniu i różnej funkcjonalności. Znajdziemy tu m.in.: meble do: salonu, garderoby, a także łazienki. Wszystkie charakteryzują się spójnym wzornictwem, co stanowi ich największą zaletę.

Elementem charakterystycznym kolekcji są zintegrowane z frontem uchwyty wykończone złotym, metalicznym lakierem, na którym tworzą się urokliwe refleksy. Marmurowe dekory pojawiające się w ich tle dodają oryginalnego charakteru.

Boczne i dolne obudowy szafek zacięte pod kątem łączą się w efektowny sposób z kamiennym blatem okalając szafki. Stalowe stelaże, na których spoczywają meblowe konstrukcje wykończone są w tej samej technologii co wspomniane uchwyty. Dodają one lekkości i ażurowości.

Każdy detal jest doskonale przemyślany i spójny z całością. Świadczą o tym również szuflady, których boczki wykonane z lakierowanego drewna posiadają ścięte pod kątem krawędzie - ot niby nic, a jednak są. Dno szuflad wyściełane jest przyjemnym welurem z wyszywanym logo kolekcji.

Miłym dodatkiem jest podświetlenie wnętrza szuflad. W niektórych szafkach, w zależności od funkcji możemy spotkać podświetlane plecy wykonane ze złotego lustra.

Kolekcja pokazana w dedykowanej odsłonie kolorystycznej potęguje swoją oryginalność. Główną bazą jest tu lakier "Black Brownie" - wyszukane odcienie brązu przechodzące w czerń, dają niezwykłą głębię odbicia oraz gustownie komponują się ze złotymi akcentami. Przytulności, a jednocześnie szyku dodaje modyfikowany fornir o delikatnym rysunku usłojenia i neutralnej, ziemistej barwie. Wszystko w kontekście czarnego marmuru z białym użyleniem sprawia, że otrzymujemy ponadczasowe i zawsze modne zestawienie.

Garderoba praktyczna, efektowna i elegancka

Garderoba z kolei odsłania przed nami zupełnie niespotykane dotąd w pomieszczeniach mieszkalnych oblicze. Liczne drążki, przeszklone półki i przede wszystkim otwartość i ażurowość konstrukcji sprawiają, że całość jawi nam się jako "rozwiązanie niemal butikowe". Praktyczne, ale przede wszystkim efektowne i eleganckie tak, jak pozostała część kolekcji.

Dopełnieniem jest zintegrowana szafka z przeszklonym blatem, dzięki któremu możemy zajrzeć do wnętrza szuflady bez konieczności otwierania jej. W niej z kolei znajdziemy liczne dedykowane przegródki wykończone welurem na różnego rodzaju akcesoria czy biżuterię. To co jednak wprawi w zachwyt niemal każdą, elegancką kobietę to toaletka wraz z dedykowaną formą wytwornego siedziska.

Spocznijmy, i cieszmy się pięknem…

Więcej informacji na: www.rust.pl