W dniach 3 - 6.10 na warszawskich targach mebli i wyposażenia wnętrz Warsaw Home miała miejsce premiera kolejnych w tym roku nowości produktowych marki ORiSTO. Po bardzo dobrze przyjętych na rynku kolekcjach mebli SIENA BOLD i MONTEBIANCO, które trafiły do sprzedaży na wiosnę, przyszedł czas na nowe lustra i szafki lustrzane. To cały koncept produktowy, którego myślą przewodnią było uniwersalność, funkcjonalność i elastyczność.

Uniwersalność - bo dzięki bardzo starannie dopracowanej, ale utrzymanej w neutralnej stylistyce formie możemy te produkty kompletować z większością starszych kolekcji. W porównaniu z dostępnymi do tej pory na rynku rozwiązaniami, zwłaszcza w zakresie szafek lustrzanych - nasza propozycja korzystnie wyróżnia się wizualna prostotą i minimalizmem.

Funkcjonalność - bo razem z lustrami oferujemy cały zestaw akcesoriów, które bardzo ułatwiają korzystanie z naszego domowego "Salonu piękności". Przy projektowaniu akcesoriów na pierwszym miejscu postawiliśmy potrzeby i zwyczaje użytkowników, przede wszystkim ich piękniejszej części.

Natomiast najważniejszą częścią nowego konceptu luster i szafek jest elastyczność aranżacji. Dzięki innowacyjnym i zastrzeżonym dla ORiSTO rozwiązaniom, to Użytkownik decyduje gdzie i jak umieści swoje łazienkowe drobiazgi. Możliwość łatwej zmiany położenia półeczek i innych akcesoriów oraz zmiana ich układu przy zmieniających się wymaganiach - wszystko łatwe i proste jak nigdy dotąd.

Kolejnym akcentem w szerokim portfolio naszych nowości jest kolekcja mebli i ceramiki BASE - to idealne rozwiązanie dla zwolenników prostych rozwiązań i nieskomplikowanej stylistyki.

Harmonijne proporcje, ciekawy uchwyt i komponowanie z trzema popularnymi rozmiarami umywalek ceramicznych naszego własnego projektu - całość oferuje prosty i niedrogi pomysł na łazienkę. Pomysł zachowujący wszystkie najwyższe standardy jakościowe ORiSTO, które pozwalają nam oferować, podobnie jak we wszystkich kolekcjach naszej marki, 5-cio letnią gwarancję i dają nam pewność że oferujemy Klientom rozwiązania które sprostają trudnym warunkom ich łazienek. Jak zawsze od prawie 90 lat naszej historii.

Więcej informacji na: www.oristo.pl