Dla wielu z nas ostatnie kilka tygodni to bardzo trudny czas, na który NOTI STUDIO nie pozostaje obojętne. Z potrzeby serca powstała akcja #przytuldobro aktywnie angażująca się nie tylko w bezpośrednią pomoc ale również psychologiczne wsparcie.

Kolejne marki wspierają akcję #posiłekdlaseniora

W czasie gdy dla własnego zdrowia powinniśmy trzymać dystans wobec innych ludzi, dotyk i bezpośredni kontakt staje się niezwykle cenny. Najbardziej wiedzą to Ci, którzy z przyczyn epidemiologicznych zostali odizolowaniu w swoich domach. Dlatego też NOTI STUDIO postanowiło dołączyć do wspanialej akcji #posiłekdlaseniora.

Kup poduszkę i #przytuldobro

- Stworzyliśmy limitowaną linię poduszek NOTI STUDIO w pięknych naturalnych kolorach. Uszyte z lnu i welwetu z pewnością będą ozdobą domów, ale co najważniejsze wesprą potrzebujących. 50% dochodu z każdej zakupionej poduszki przekazujemy Grupie Warszawa, która zorganizowała i koordynuje wspaniałą akcję #posiłekdlaseniora. Ta akcja dostarcza nie tylko podstawowej pomocy takiej jak jedzenie, ale przede wszystkim możliwość przełamania przejmującej samotności i chociaż krótkiej rozmowy, dającej wsparcie i pokrzepienie. - mówią przedstawiciele marki.

NOTI STUDIO, które w swoim założeniu kieruje się ideą domu otwartego na gości, chciało zaangażować się w konkretną pomoc bliską naszej codziennej aktywności. Tak powstała akcja #przytuldobro, w której kupując poduszkę - pomagasz! Poduszki dostępne są w dwóch wymiarach i kolorach.

Aby zamówić poduszkę w ramach akcji #przytuldobro należy wysłać wiadomość na Instagramie NOTI STUDIO lub maila na adres warszawa@noti.pl.