Po debiutanckim webinarze z udziałem Roberta Koniecznego i Roberta Majkuta agencja OKK! PR zaprasza na kolejne spotkanie online, które odbędzie się już 14 maja 2020 r. o godzinie 11:00.

O czym będzie najbliższy webinar?

Nadchodzący webinar pozwoli znaleźć odpowiedzi na pytania, jak będzie wyglądał powrót do nowej rzeczywistości, czy po ustąpieniu pandemii możemy się spodziewać znaczących zmian w sposobach projektowania oraz jak promować swoją działalność online. Organizatorki wyjaśnią także jak przygotować inwestorów na kontakt zdalny. Wspólnie zastanowimy się czy w obecnej sytuacji, można mówić o jakichkolwiek szansach dla branży architektonicznej i jak zabezpieczyć się na przyszłość. Najbliższy webinar odbędzie się: 14 maja 2020 r. o godz.11.00.

Goście specjalni webinaru

Gośćmi specjalnymi webinaru będą wybitni architekci z Trójmiasta, Krakowa oraz Warszawy. Swoją wiedzą podzielą się z Wami: arch. Anna Koszela, prof. Jan Sikora oraz arch. Ida Mikołajska, Ambasadorka Geberit.

O dostosowaniu pomieszczeń na teraz i na przyszłość, klimacie i świeżym powietrzu – w kontekście rekuperacji VASCO – opowie Waldemar Tomczuk. Moderatorką webinaru będzie Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR i pomysłodawczyni OKK! design – organizowanego od 2012 roku wydarzenia poświęconego najbardziej aktualnym zagadnieniom branży wnętrzarskiej i architektonicznej.

Mecenasem webinaru jest marka Geberit, partnerem Vasco Art Patronat medialny: Czas na Wnętrze, ELLE Decoration Polska, Dobre Wnętrze, Design Alive, Architektura Murator, MAGAZIF, Architektura i Biznes, Hotelarz, Urzadzamy.pl, M jak Mieszkanie, designteka.pl.

Zapraszamy wszystkich designerów, architektów i projektantów wnętrz do udziału!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA‼️ Spotkajmy się raz jeszcze, zarejestruj się bezpłatnie: https://html.transmisjeonline.pl/okk-design

Zachęcamy do posłuchania pierwszego webinaru.