Współcześnie możemy zauważyć wzrost alergii wśród dzieci i dorosłych. Często odpowiedzialne są "tradycyjne" alergeny - pylenie roślin, roztocza czy apetyczne orzechy. Nie bez przyczyny. Niestety zdarza się, że niektóre ze stosowanych środków czystości zawierają w swoim składzie substancje, które mogą wywoływać reakcje alergiczne. Częsty kontakt z nimi jest przyczyną wystąpienia zmian skórnych, uczulenia i podrażnień.

Warto zwrócić uwagę na zawartość substancji chemicznych i środków zapachowych znajdujących się w składzie powszechnie stosowanych środków czystości. Naturalny skład ochroni przed przykrymi dolegliwościami. Środki czystości na bazie naturalnych składników: soda oczyszczona, kwas cytrynowy - pozwolą na bezpieczne sprzątanie.

Pasta czyszcząca bazująca na sodzie oczyszczonej ma właściwości dezynfekujące i jednocześnie jest bezpieczna dla alergików. Zastąpimy nią nie tylko środki myjące ale również wybielające i odświeżające pranie.

Dodatkową zaletą wykorzystania pasty sodowej do prania jest neutralizacja zapachu, bakterii czy resztek jedzenia nawet na ręcznikach kuchennych. Wyprane rzeczy zyskują śnieżnobiałą barwę. Ubrania prane regularnie z dodatkiem sody oczyszczonej bardzo długo wyglądają jak nowe. Soda zapobiega również osadzaniu się kamienia na metalowych elementach pralki i usuwa istniejące już osady.

Dzięki regularnemu stosowaniu sody do prania zostanie przedłużona żywotność pralki oraz zmniejszone ryzyko awarii.

Nowość - ZIELKO Pasta czyszcząca o łagodnym zapachu caramboli & kaki pomoże w trudnych zabrudzeniach, a co najważniejsze ma szerokie spektrum zastosowania. Można jej użyć z powodzeniem w kuchni, łazience czy pomieszczeniach gospodarczych. Jest skuteczna i wydajna. Nadaje się również do wybielania i usuwania plam, a także mycia przypalonych naczyń.

Jej wszechstronne i skuteczne działanie sprawia, że czyszczenie armatury łazienkowej, blatów, piekarników czy lodówek odbędzie w się w sposób bezpieczny i przyjemny.

Więcej informacji na: www.sylveco.pl