Konkurs „Linoleum od nowa” miał na celu wyłonienie najciekawszych polskich projektów oraz realizacji z wykorzystaniem linoleum meblowego Forbo. Skierowany był do studentów, projektantów, wykonawców i producentów z branży meblarskiej oraz wykończenia wnętrz. Już w najbliższy poniedziałek poznamy laureatów konkursu.

Konkurs dla architektów dobiegł końca

W lutym tego roku marka Forbo Flooring Polska ogłosiła pierwszy w Polsce konkurs na projekt lub realizację z użyciem linoleum meblowego.

Konkurs skierowany był do architektów, projektantów, studentów architektury i Akademii Sztuk Pięknych, którzy swoje prace mogli zgłaszać w kategorii Najlepszy Projekt, oraz do stolarzy, wykonawców, producentów mebli, których zgłoszenia były oceniane w kategorii Najlepsze Wykonanie.

Zwycięzcy kategorii otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 5000 zł, autorzy wyróżnionych prac - wsparcie medialne i publikacje w prasie. 

W czwartek, 17 grudnia, odbyły się obrady jury w składzie: Jacek Tryc (SAW), Szymon Hanczar (ASP Wrocław), Jan Sikora (ASP Gdańsk), Dominika Zielińska (Workplace), Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz (Grynasz Studio), Michał Piernikowski (dyrektor Łódź Design Festival), Katarzyna Borkowska i Tomsz Pydo (Kabo&Pydo), Tomasz Augustyniak, Agata Frątczak (SAW, MADAMA), Aga Kobus i Grzegorz Goworek (Studio Organic), Katarzyna Księżopolska (redaktor naczelna MAGAZIF.com), Magdalena Federowicz-Boule (SAW, Tremend), Małgorzata Szczepańska (redaktor naczelna Elle Decoration), Anna Grużewska (redaktor naczelna Czas na Wnętrze), Dominika Olszyna (Wp.pl Wp Dom) i Agnieszka Gruszczyńska-Hyc (redaktor naczelna M jak mieszkanie i urządzamy.pl).

Ogłoszenie wyników podczas transmisji na żywo

Serdecznie zapraszamy na ogłoszenie wyników, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 21 grudnia o godz. 12.00, podczas transmisji live na portalu Facebook. Werdykt przedstawią przewodniczący jury, arch. Jacek Tryc oraz Maciej Kloc, manager ds. kluczowych klientów Forbo Flooring.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/304160257603717

Patroni medialni: Czas na Wnętrze, Elle Decoration, Dobre Wnętrze, Design Alive, Architektura Murator, Foorni.pl, Archinea.pl, designteka.pl, MAGAZIF.com, Archimania.pl, Point of design, Homebook.pl, Domni.pl, Wnętrzadomów.pl, urządzamy.pl