Przytulne wnętrza kojarzą nam się z ciepłą, miłą i przyjemną atmosferą. Czujemy się w nich swobodnie i niezobowiązująco - po prostu dobrze. Po jaką paletę środków może sięgnąć architekt, który chce stworzyć przytulne wnętrze? Dowiecie się tego podczas kolejnego webinaru OKK! design. Już 20 stycznia 2021 o godzinie 12.00 naszym ekspertem „od przytulności” będzie arch. Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio.

Co sprawia, że jedne wnętrza odbieramy jako bardziej przytulne od innych? Jak zaprojektować przytulne wnętrze w zgodzie z aktualnymi trendami? Jak połączyć ciepłą atmosferę z elegancją i funkcjonalnością? O tym wszystkim opowiemy w trakcie bezpłatnego webinaru OKK! Design, który odbędzie się już w środę, 20 stycznia.  

Trendy dywanowe 2021

Tym razem do udziału w spotkaniu online, organizowanym przez agencję OKK! PR, zaproszeni zostali przedstawiciele polskiej firmy Carpets&More, oferującej dywany najbardziej znanych światowych marek. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co jest obecnie na topie „dywanowej mody” oraz jakie nowe wzory proponują na 2021 rok producenci tacy jak m.in. Louise De Poortere, Ted Baker, Sanderson, Wedgwood czy Harlequin - nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu! Aby wziąć w nim udział, wystarczy odnaleźć wydarzenie na facebookowym profilu OKK! design i zarejestrować się. Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne.

Dywan Loran Navy, Ted Baker, CARPETS & MORE

Jakie kolory wybierać do przytulnych wnętrz?

Gościem specjalnym spotkania będzie arch. Ida M. Mikołajska - współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio z Krakowa. Na przykładzie wybranych projektów z portfolio swojego biura zaprezentuje bogatą paletę środków, po jaką może sięgnąć projektant, chcący stworzyć przytulne wnętrze. Jak przyznaje architektka: „Choć nie każdy klient przychodzi do nas po przytulne wnętrze, nigdy jeszcze nie zdarzyło się, by ktoś oświadczył wprost, że nie zależy mu na ciepłym klimacie. Przymusowy lockdown sprawił, że zaczęliśmy jeszcze bardziej doceniać przyjazną atmosferę w mieszkaniu.

Projekt: MIKOŁAJSKAstudio, Zdjęcia: Jakub Dziedzic

AGENDA SPOTKANIA 20.I.2021

12.00 - powitanie gości i widzów

12.05 - Dywany - najnowsze trendy (Magdalena Pieniek, Carpets&More)

12.30 - Jak zaprojektować przytulne wnętrze? Trendy 2021 (arch. Ida Mikołajska, MIKOŁAJSKAstudio)

13.20 - pytania publiczności

Współorganizator: CARPETS & MORE

Patroni webinaru OKK! design: Czas na Wnętrze, Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Magazif.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl

Organizator: OKK! PR