Mama - szczególna osoba, która w życiu każdego człowieka zajmuje szczególne miejsce. Niebawem będzie obchodzić swoje święto - Dzień Matki. A co, gdyby w tym roku zamiast sztandarowych kwiatów czy czekoladek, zaskoczyć ją naprawdę wyjątkowym prezentem? Obdarować czymś, co zawsze będzie wywoływać uśmiech na jej twarzy? Porcelana marki Chodzież to coś więcej niż prezent, to wyraz miłości i zapowiedź kolejnych wspólnych, wypełnionych rodzinnym ciepłem chwil.

Kwiecisty garnitur do kawy Iwona Rozalia

Są takie chwile, wypełnione smakami i aromatami, które już zawsze będą nam przywodzić na myśl mamę. Ulubiona kawa czy herbata, podana maminymi rękami nabiera wyjątkowego i niepowtarzalnego smaku. Garnitur do kawy w fasonie Iwona Rozalia sprawi, że celebracja wspólnych chwil stanie się jeszcze piękniejsza. Delikatny porcelanowy zestaw z subtelnym reliefem, filigranowymi filiżankami wykończonymi misternym uszkiem, a do tego każdy element zestawu został ozdobiony pełnym wdzięku kwiecistym dekorem - to idealny prezent dla Mamy. Szczególnie tej, która uwielbia roztaczać wokół siebie rodzinne ciepło i kocha to, co piękne i wyjątkowe.

City, porcelana kipiąca kolorami

Kolekcja City od Chodzieży to propozycja na idealny prezent zarówno dla tych mam, które uwielbiają klasykę, jak i dla tych, które kochają zabawę kolorami. Fason City wyróżnia się opływową i delikatną formą, a to, co dodatkowo podkreśla jego charakter, to wybór kolorów i zdobień. City Platynowe w bieli z delikatnym platynowym zdobieniem, a może City Złote z linearnym złoceniem? To nie wszystko, bo kolekcja City oferuje też mnogość, kipiących smakiem kolorów: zestaw obiadowy City Szałwia w kolorze przywodzącym na myśl głębię oceanu, a może oryginalny City Szafran lub apetyczny City Wiśniowy Mus? Bez względu na to, którą z propozycji wybierzesz, możesz być pewien, że wywoła ona uśmiech szczęścia na twarzy Mamy.

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby - Maria Teresa Złota Linia

Fason Maria Teresa Złota Linia to kwintesencja klasycznej porcelany. Nieskazitelna niemal śnieżna biel, subtelne reliefy oraz ręcznie malowane linearne złocenia smukłych w swojej formie naczyń nadają kolekcji niezwykłej wytworności, oraz elegancji. Taki prezent zachwyci każdą Mamę, nawet tę, którą, jakby się wydawało, trudno jest zaskoczyć.

Niezwykła porcelana marki Chodzież

Fabryka porcelany Chodzież ma bardzo długą, bo sięgającą aż 1852 roku historię. Dziś chodzieska porcelana uznawana jest za jedną z najbardziej popularnych w Polsce. Produkty zyskały ogromną popularność, nie tylko ze względu na ich wysoką jakość, ale również przepiękne wzory, wśród których można odnaleźć klasyczne ponadczasowe fasony, jak i te odważniejsze, sięgające do designerskiej, współczesnej estetyki.

Więcej informacji na: porcelana.pl