Spójność we wnętrzu polega na pieczołowitym łączeniu mebli, tkanin i dodatków, dbając o harmonię kolorów, kształtów i materiałów. Najmniejszy szczegół może wpłynąć na styl całego pomieszczenia. Dopasowanie uchwytów do mebli - pod względem stylistyki czy rozmiaru ma równie istotny wpływ na ogólny odbiór wnętrza. Ręcznie wytwarzane, mosiężne uchwyty PAP DECO dają możliwość uszlachetnienia frontów meblowych i drzwiowych w różnym stylu: nowoczesnym, klasycznym, boho, eklektycznym czy avant basic.

Styl industrialny

Surowość i geometria - uchwyty z kolekcji nowoczesnej (ModernCollection) mogą przybrać intrygujący, indywidualny charakter dzięki wybarwieniom mosiądzu. W tym przypadku srebrzystym jak i matowym, czarnym, które nadają głębi koloru a zarazem loftowej estetyki. Tego rodzaju kształty i wykończenia uchwytów urozmaicą wygląd ciemnych frontów w kuchni, garderobie czy sypialni w równie surowym stylu.

Mosiężne uchwyty Pir M/Pir S - od 210 zł. Arena L/Arena M - od 320 zł.
Od lewej: mosiężny uchwyt Blink M - od 240 zł; mosiężny uchwyt Robi Dot - od 130 zł.
Od lewej: mosiężny uchwyt Catch M - od 460 zł; mosiężny uchwyt Max - od 210 zł.

Styl avant basic

Obłość formy połączona z unikalną, odważną kolorystyką - to cechy charakterystyczne tego stylu. Uchwyty o nowoczesnym wzornictwie, wytwarzane ręcznie stanowią niepowtarzalny element dekoracyjny we wnętrzach avant basic, które charakteryzują się fantazyjnością i lekkością. Możliwość wyboru wybarwień elementów uchwytów pozwala tworzyć kompozycje niepowtarzalne i dopasowane do barw pomieszczenia. Najwięcej uchwytów o takiej estetyce znajduje się w kolekcjach: ModernCollection jak i ArtCollection, gdzie minimalizm spotyka się ze sztuką rzeźbiarską.

Od lewej: mosiężne uchwyty 16/32 S /16/32 M - od 310 zł; mosiężne uchwyty Buzi Round L/Buzi Round S/Buzi Long - od 480 zł. Lab 2/Lab 1 - od 50 zł.
Od lewej: mosiężny uchwyt Buzi Round S - od 480 zł; mosiężny uchwyt Fris M - od 250 zł.
Od lewej: mosiężny uchwyt Nusu M - od 390 zł; mosiężny uchwyt Ruffle - od 350 zł.

Styl art déco

Wyrafinowane wzornictwo uchwytów do mebli i drzwi jak i dekoracji ściennych daje szanse na stworzenie nieszablonowych połączeń w eleganckich wnętrzach, pełnych wysokiej jakości materiałów, tkanin i dodatków. Cała kolekcja ArtCollection poświęcona jest artystycznym wzorom, które idealnie odnajdą się w stylu art déco.

Mosiężne uchwyty Cavalier I/Cava I/Cava II - od 900 zł. Lab 2/Lab 3 - od 90 zł.
Od lewej: mosiężny uchwyt Cavalier IV- od 1800 zł; mosiężny uchwyt Empire M - od 790 zł.
Od lewej: mosiężny uchwyt Classic - od 330 zł; mosiężny uchwyt ViArte - od 600 zł.

Styl boho i japandi

Inspirowane naturą, nadające wnętrzu upragnionej lekkości i świeżości - ręcznie rzeźbione uchwyty do mebli i drzwi z kolekcji OrganicCollection powstały z myślą o przestrzeniach subtelnych, utrzymanych w kolorach ziemi. Łączenie ich z drewnianymi frontami meblowymi czy plecionką wiedeńską odzwierciedli styl bliski naturze, podkreślając unikalność dekoracyjnej biżuterii meblowej.

Od lewej: mosiężne uchwyty Bamboo M/Bamboo S - od 270 zł; Mosiężne uchwyty Palm Leaf XL/Palm Leaf M - od 690 zł.
Od lewej: mosiężny uchwyt Ginkgo L Left/Right - od 520 zł; mosiężny uchwyt Strelitzia Flower XL Limited Edition Left/Right - od 2800 zł.
Od lewej: mosiężny uchwyt Imbricata I M - od 290 zł; Mosiężny uchwyt Cloud M - od 550 zł.

13 unikatowych wybarwień uchwytów i dekoracji ściennych

Wybór charakterystycznego koloru uchwytów i dekoracji ściennych daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Pozwala uszlachetnić wnętrza w rozmaitych stylach, zadowalając zmysł estetyczny każdego konesera ponadczasowego wzornictwa.

Mosiężne uchwyty Threefold XL/Threefold M/Threefold S - od 220 zł.

Więcej informacji na nowej stronie marki: www.papdeco.com