To już 40-ta edycja tych prestiżowych targów dla producentów ceramiki. Na ponad 145 tysiącach metrów kwadratowych swoje produkty wystawia 630 firm z całego świata. W 15 salach wystawienniczych bolońskiego Centrum Wystawowego spotykają się profesjonaliści, architekci i dziennikarze, aby dyskutować o klasycznych trendach w designie i o innowacjach.

Gdzie zatem na Cersaie spotkać możemy Maję Ganszyniec, Oskara Ziętę, Anię Orską czy Gosię Baczyńską? Te czwórkę połączyła marka Paradyż z którą projektanci współpracują.

Od lewej: Ania Orska, Gosia Baczyńska
Od lewej: Maja Ganszyniec, Oskar Zięta

Wizytówka marki Paradyż - stoisko zaprojektowane przez Maję Ganszyniec

Maja Ganszyniec zaprojektowała stoisko marki, swego rodzaju wizytówkę kolekcji, które Paradyż promuje na targach w Bolonii. Projektantka połączyła premierową kolekcję klinkieru, spieków TRI-D czy gresu w spójną przestrzeń, która sprzyja rozmowom o prawdziwym designie.

Nowości Ceramiki Paradyż - od klinkieru przez spieki do płyty tarasowej 2.0.

Ceramika Paradyż jako polska firma z chyba z największą ofertą produktową, prezentuje gościom włoskich targów barwione w masie spieki wielkoformatowe TRI-D, kolekcje slabów Monumental oraz wytrzymałe i uniwersalne płyty tarasowe 2.0. Jedną z odważniejszych propozycji marki jest nowe spojrzenie na tradycyjny klinkier, linię Sundown, zaprojektowaną właśnie przez Ganszyniec.

Kreatywność bez granic - Baczyńska i Orska na stoisku Ceramiki

Goście odwiedzający stoisku Ceramiki mogą spotkać tam zarówno Gosię Baczyńską, która dla marki zaprojektowała już 7 kolekcji kafli, jak i Anię Orską, która prezentuje tam premierowo swoje konceptualne podejście do idei "no waste", czyli kolekcję biżuterii, w której projketantka wykorzystała odpady poprodukcyjne z kolekcji Monumental.

Oskar Zięta i jego wizja designu - stoły, krzesła i technologia FiDU

Marka zadbała, aby na swoim stoisku zaprezentować międzynarodowej masie odbiorców to, co w polskim designie najlepsze. Na stoisku można porozmawiać z Oskarem Ziętą, najlepiej przy wspólnym stole, który zaprojektował. Blat ze spieku wielkoformatowego TRI-D połączony z nogami Chippensteel Inox to idealna kompozycja tego, co innowacyjne i świeże w wyposażeniu wnętrz. Na stoisku można podziwiać także inne projekty Oskara Zięty, w tym całą gamę modnych na całym świecie krzeseł i stołków Ultraleggera oraz taboretów Plopp wykonanych w technologii FiDU.

Więcej informacji na: www.paradyz.com