Firma WIŚNIOWSKI z dumą ogłasza wprowadzenie do swojej oferty nowoczesnych ogrodzeń aluminiowych. To niezaprzeczalny milowy krok w stronę zwiększenia możliwości produkcyjnych, ale i wyjścia naprzeciw konsumentom szukających doskonałej estetyki posesji. Pierwsze partie produktów trafiły do sklepów i showroomów po koniec czerwca 2024 r.

Nowe ogrodzenia aluminiowe WIŚNIOWSKI - idealne połączenie estetyki i funkcjonalności

Nowoczesne wzornictwo ogrodzeń aluminiowych WIŚNIOWSKI doskonale wpisuje się w trendy architektoniczne XXI wieku. Brak widocznych spoin i otworów technologicznych nadaje im wyjątkowy charakter i podkreśla dbałość o każdy detal.

Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala na idealne dopasowanie ogrodzenia do indywidualnych potrzeb i stylu posesji. Klienci mogą wybierać spośród 9 modeli w ponad 200 kolorach palety RAL, a także 7 wzorów w kolekcjach Home Inclusive, Classic oraz Modern.

Lekka konstrukcja nowych ogrodzeń WIŚNIOWSKI (aż o 35% lżejsza od odpowiedników stalowych) ułatwia transport i montaż, a także wydłuża ich żywotność. Lżejsze elementy pracują delikatniej, zapewniając komfortowe użytkowanie i bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Zalety ogrodzeń aluminiowych WIŚNIOWSKI:

  • Unikalne wzornictwo
  • Brak widocznych spoin i otworów technologicznych
  • Szeroka gama wzorów i kolorów
  • Lekka konstrukcja
  • Łatwy transport i montaż
  • Długa żywotność
  • Komfortowe użytkowanie
  • Bezawaryjna praca

Nowe ogrodzenia aluminiowe WIŚNIOWSKI to idealny wybór dla osób, które cenią estetykę, funkcjonalność i komfort użytkowania.

- Nasza 35-letnia tradycja w produkcji ogrodzeń stalowych stanowi solidny fundament, na którym opieramy naszą nową ścieżkę sprzedażową. Ogrodzenia aluminiowe to kolejny krok w rozwoju firmy, łączący doświadczenie z innowacyjnym podejściem produkcyjnym. Nowe modele aluminiowe produkowane są w fabryce w Wielogłowych, z wykorzystaniem nowoczesnych centr obróbczych i precyzyjnego cięcia laserowego. Dodatkowo, samo aluminium jest niemal w 100% recyklingowane, dlatego ograniczamy zużycie surowców naturalnych i emisję CO2 - powiedział Krzysztof Wąsik, manager produktu w firmie WIŚNIOWSKI.

Zalety ogrodzeń aluminiowych WIŚNIOWSKI

Aluminium jest także naturalnie odporne na korozję, co czyni je idealnym materiałem na ogrodzenia eksploatowane w różnych warunkach atmosferycznych. W porównaniu ze stalą, aluminium wymaga znacznie mniej działań konserwacyjnych, co oznacza też mniejsze nakłady na utrzymanie ogrodzenia w doskonałym stanie przez lata. Ogrodzenia aluminiowe WIŚNIOWSKI są też przyjazne dla środowiska. Aluminium jest w pełni poddawane recyklingowi, z minimalnym śladem odpadowym. To ważny krok, w stronę zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa i jej wpływu na środowisko naturalne.

- Nasi klienci już dziś mogą sprawdzać funkcjonalność naszych wyrobów lub zamawiać i wizualizować je w programie AW Expert WIŚNIOWSKI. Wyroby są w pełni przebadane i certyfikowane zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi oraz wymaganiami wynikającymi z dyrektywy maszynowej. Oferujemy je w spójnym wzornictwie z resztą produktów: stolarką otworową czy bramą wjazdową, budując spójny wygląd architektoniczny posesji - powiedział Krzysztof Wąsik, manager produktu.

Choć koszt zakupu ogrodzeń aluminiowych dla klienta jest nieco wyższy niż stalowych odpowiedników, ich wyjątkowa trwałość, minimalne wymagania konserwacyjne i estetyka czynią je wysoce opłacalnym wyborem w dłuższej perspektywie.

Więcej informacji o produkcie na stronie: www.wisniowski.pl