Już tylko krok dzieli nas od Świąt - mamy dla Ciebie parę gadżetów, które ułatwią świąteczne gotowanie i pieczenie!

Co roku spędzamy w kuchni przed świętami długie godziny pragnąc, aby wszystko na wieczerzę było dopięte na ostatni guzik, a aromatyczne smakołyki były z radością podjadane przez całą rodzinę. A co, gdyby spędzić w kuchni choć trochę mniej czasu i zamiast tego poświęcić go odpoczynkowi? Pomogą Ci w tym gadżety marki tescoma! W sklepach znajdziesz wszystko, czego potrzeba podczas świątecznych przygotowań.

Dla miłośników panierowanych ryb mamy praktyczny zestaw, dzięki któremu raz-dwa przygotują doskonałego karpia w panierce - nie będzie już potrzeby wyjmować trzech różnych talerzy na bułkę tartą, mąkę i jajko. Cały zestaw łatwo jest utrzymać w czystości, a po złożeniu zajmuje mało miejsca.

Komplet do panierowania PRESTO

W tym roku możesz przygotować wieczerzę o wiele szybciej. Gotowanie pod ciśnieniem jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne! W szybkowarze ULTIMA łatwo nastawisz ciśnienie idealne dla danego typu potrawy, a samo urządzenie można otworzyć i zamknąć jedną ręką, bez użycia siły. W zestawie DUO otrzymasz dwa garnki, pokrywę szybkowaru, zwykłą pokrywę garnka oraz praktyczne sitko do gotowania na parze.

Szybkowar ULTIMA DUO 4,0 i 6,0 l

A jeśli wciąż nie masz w domu puszek wypełnionych aromatycznymi pierniczkami albo masz ochotę upiec świąteczne wersję nadziewanych pszczelich uli,  w sklepie tescoma znajdziesz prawdziwą kolekcję foremek i wykrawaczy!

Wykrawacze z pieczątką DELÍCIA, 4 szt., bożonarodzeniowe

A kiedy pierniczki będą już gotowe, nadejdzie czas na dekorowanie! Wszystko pójdzie szybciej i wygodniej z pisakiem zdobiącym. W kilka chwil wyczarujesz bajeczne ozdoby na pierniczkach lub innych wypiekach.

Foremki na ciasteczka nadziewane DELÍCIA, 3 bożonarodzeniowe

A kiedy pierniczki będą już gotowe, nadejdzie czas na dekorowanie! Wszystko pójdzie szybciej i wygodniej z pisakiem zdobiącym. W kilka chwil wyczarujesz bajeczne ozdoby na pierniczkach lub innych wypiekach.

Pisak zdobiący DELÍCIA

Wielbiciele pachnącej maślanej chałki na pewno docenią ceramiczną formę, dzięki której nie trzeba już zaplatać ciasta i martwić się o efekt. W tej formie chałka za każdym razem wyjdzie doskonale!

Forma ceramiczna chałka DELÍCIA

W rodzinnym gronie, wśród przyjaciół najlepiej smakują domowe wypieki w towarzystwie ciepłych napojów. Ziołowe napary, herbaty z dodatkiem owoców i przypraw korzennych… A to wszystko w dzbanku z borosilikatowego szkła, którego możesz używać na kuchence. Niech te święta będą aromatyczne!

Dzbanek MONTE CARLO 1,5 l, z sitkiem do zaparzania, różne kolory

Więcej informacji na:  www.tescomapolska.pl