Codzienne przygotowywanie posiłków może być znacznie prostsze. Szwajcarska firma Franke, producent urządzeń i wyposażenia kuchni, przedstawia swoją nowość, czyli organizer ALL-IN, który pomoże nam w każdej kuchennej sytuacji.

Nie każdy ma ogromną kuchnię z wyspą i niemal niezliczoną liczbą szafek. Nasze kuchnie to zwykle jeden blat, na którym wszystko musi się zmieścić, nie tylko zlew i płyta, ale także podręczne akcesoria. To naprawę nie jest łatwe i zazwyczaj podczas przygotowywania posiłków czujemy, że mamy za mało przestrzeni do pracy.

Doskonale pomyślane

Tu z pomocą przychodzi nam ALL-IN, czyli modułowy organizer, który zaprojektowano właśnie z myślą o tym, by zaoszczędzić miejsce w kuchni, a dzięki temu ułatwić nam życie. ALL-IN będzie pasował do każdej kuchni nie tylko funkcją - stworzono go z myślą o zlewozmywakach o szerokości do 54 cm - ale także wpisze się w wiele domowych aranżacji od klasycznej po nowoczesne. Zachwyca jego elegancki design o prostych, subtelnych liniach oraz neutralna kolorystyka - wszystkie elementy są utrzymane w delikatnej szarości i pięknej barwie drewna.

Jakie to proste

ALL-IN dostępny jest w trzech wariantach. W podstawowej wersja Standard otrzymujemy trzy akcesoria - szynę, deskę do krojenia i ociekową wkładkę. Wykonana ze stali szlachetnej szyna teleskopowa lekko i przyjemnie dopasowuje się do każdego zlewozmywaka. Na niej właśnie opieramy wkładkę ociekową, w której opłuczemy warzywa i owoce lub odcedzimy makaron, a podczas sprzątania można na niej z kolei ustawić umyte szklanki czy kieliszki. W zestawie ALL-IN jest jeszcze bambusowa deska do krojenia. Ją także można umieścić na szynie, co  pozwala pokroić produkty bez brudzenia kuchennego blatu, wszystko bowiem, co niepotrzebne, trafi od razu do zlewu.

Wariant drugi

Możemy też oczywiście zdecydować się na nieco droższą wersja ALL-IN Plus. Obejmuje ona szynę teleskopową, bambusową deskę do krojenia, dużą wkładkę ociekową oraz odporną na wysokie temperatury matę silikonową. Można ustawiać na niej gorące garnki i patelnie. Karbowana powierzchnia maty pozwala również wykorzystać ją w roli ociekacza.

Idealny wybór

Najlepiej jednak wybrać ALL-IN Premium, który zachwyca swoją wszechstronnością. Otrzymujemy wówczas w zestawie aż osiem akcesoriów - cztery jak w modelu ALL-IN Plus oraz cztery, które ułatwią nam organizacje i przechowywanie. Mamy tu mały pojemnik do przechowywania jedzenia z technologią Sanitized, bambusowa pokrywka do pojemnika, która koresponduje estetycznie z deską do krojenia, mała wkładka ociekowa, a także pojemnik do przechowywania wszystkich akcesoriów, w którym po skończonej pracy możemy cały nas zestaw ALL-IN idealnie schować i oszczędzić sobie miejsca. 

Zdrowie to podstawa

W dzisiejszych czasach, gdy utrzymanie zarazków z dala stało się sprawą kluczową, warto wiedzieć, że marka Franke zabezpieczyła ALL-IN specjalną technologią Sanitized. Eliminuje ona wszelkie drobnoustroje za sprawą jonów srebra zamkniętych w szklanych kuleczkach, które aktywują się przy kontakcie z wilgocią. Zabijają więc bakterie powierzchniowe i blokują proces podziału komórek. A przy tym srebro jest nietoksyczne, dzięki czemu będzie dla nas i naszych bliskich całkowicie bezpieczne.

O marce Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji komplementarnego sprzętu kuchennego oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów. Urządzenia kuchenne produkowane są przez dywizję Franke Home Solutions. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 9 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 39 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Więcej informacji na: www.franke.pl

 

Autor
Rewelacyjny modułowy organizer do zlewozmywaka ALL-IN od Franke
Robert Pieńkowski
Dziennikarz, kucharz, archeolog, aktor, improwizator, animator. Był redaktorem w wielu prestiżowych magazynach jak Pani, Sukces, Elle Decoration, Gala, Maxim. Ma dwie...