Technologia, z którą warto przejść na "ty"

Nawet jeżeli technologiczne nowinki nie są Ci bliskie, te z całą pewnością Cię zainteresują. Możliwość zdalnego zarządzania domowym sprzętem, gwarantuje nie tylko wygodę, lecz także oszczędność czasu. Jednym z liderów, dbających o ciągły rozwój systemów umożliwiających obsługę AGD z poziomu aplikacji mobilnych, jest marka Siemens. Nowymi piekarnikami Siemens z linii iQ 700 z systemem Home Connect na odległość sterować można już nie tylko przy pomocy smartfona czy tabletu, lecz także głosowo. Ale to niejedyne udogodnienie, jakie znajdziesz w tych urządzeniach.

Wyśmienite efekty pieczenia - za każdym razem

Co zrobić, by dania z piekarnika zawsze wychodziły perfekcyjnie wypieczone? Właściwie to…nic. O idealne efekty pieczenia w piekarnikach Siemens iQ 700 dba system cookControl Pro. Przebieg pieczenia przez cały jest kontrolowany przez specjalne czujniki, dlatego na panelu sterowania wystarczy jedynie wybrać potrawę, którą zamierzamy przyrządzić, by całą resztą zajęło się inteligentne urządzenie. Jeżeli zaś zdecydujesz się na wybór piekarnika z funkcją roastingSensor Plus, z pomocą podczas przygotowywania mięs dodatkowo przyjdzie Ci termosonda, monitorująca temperaturę w trzech, różnych punktach. Skutek? Potrawa nigdy nie jest ani zbyt sucha, ani niedopieczona.

Postaw na smak i zdrowie

Gotowanie na parze to najzdrowszy sposób przyrządzania posiłków, a para użyta podczas pieczenia dodaje produktom soczystości, zapewniając efekt miękkiego środka i chrupiącej skórki. Warto wiedzieć, że para w piekarnikach Siemens z funkcją fullSteam Plus osiąga 120°C, dzięki czemu proces przygotowania potrawy może przebiegać nawet o 20% szybciej, w porównaniu z parą o temperaturze 100°C.

Wielofunkcyjne szuflady grzewcze

Kiedy Twoje dania są już gotowe, w dalszej kolejności może zatroszczyć się o nie szuflada grzewcza. To urządzenie idealnie sprawdza się do podtrzymywania ciepła posiłków, ale i do powolnego gotowania, rozmrażania produktów, roztapiania czekolady czy wyrastania ciasta. Docenią ją również miłośnicy kawy, która przecież znacznie lepiej smakuje w gorącej filiżance.

W cudownym świecie kawy

A jeśli już o kawie mowa, czy wiesz, że swój ulubiony napój możesz przygotować zdalnie lub za dotknięciem jednego przycisku? Pozwala na to funkcjonalność ekspresu Siemens iQ 700. Obecny w nim system coffeeWorld może zabrać Cię w podróż po kawach przyrządzanych w różnych zakątkach świata, a funkcja aromaSelect pozwoli dostosować moc aromatu kawy do Twoich preferencji.

Urządzenia Siemens z linii iQ 700 dostępne są w studiach sieci Max Kuchnie i na sklep.maxkuchnie.pl.

Więcej informacji na: www.maxkuchnie.pl