Sprzęty do kuchni na miarę XXI wieku

Sprzęty AGD wpisujące się w potrzeby osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań do kuchni, muszą zachwycać zarówno pod względem wzornictwa, jak i technologii. Świetnie zdają sobie z tego sprawę projektanci urządzeń marki Siemens. Niemiecki producent wprowadził na rynek nową linię sprzętów z serii iQ 700, w których nie brak funkcjonalnych systemów - oszczędzających nasz czas i dbających o perfekcyjne efekty gotowania czy pieczenia. Co więcej, urządzenia zyskały odświeżony design, który wyróżnia szlachetna elegancja. Wszystko to sprawia, że niezwykle łatwo stworzysz z nich zestaw, który spełni Twoje oczekiwania, i to niezależnie od tego, na które modele z nowej linii się zdecydujesz i w jaki sposób zamierzasz włączyć je do aranżacji swojej kuchni.

Stylowa aranżacja strefy gotowania

Nowe urządzenia AGD marki Siemens potrafią doskonale wpasować się w każdą stylową przestrzeń. Niezależnie od układu kuchni, wielkości pomieszczenia czy jego specyfiki, w ofercie niemieckiego producenta znajdziemy sprzęty na miarę naszych potrzeb.

Najlepszym przykładem jest szeroka, zintegrowana z pochłaniaczem płyta indukcyjna. Dzięki wbudowaniu funkcji pochłaniacza możemy zrezygnować z instalacji zewnętrznego urządzenia, które w przypadku wysp kuchennych mocno dominuje w przestrzeni. To wygodne rozwiązanie również w pomieszczeniach z wysokimi sufitami oraz w przypadku braku instalacji zewnętrznych - zauważa Aneta Nowosielska, projektantka salonu Olkam w Radomiu, należącego do ogólnopolskiej sieci studiów kuchennych Max Kuchnie.

W Twojej kuchni liczy się Twój głos

Tylko Ty wiesz, jak powinna funkcjonować Twoja kuchnia, by jej rytm jak najprecyzyjniej wpisywał się w Twoją codzienność. Właśnie po to, by ułatwić Ci zarządzanie nie tylko domowym AGD, ale też dostępnym czasem, sprzęty Siemens wyposażone zostały w technologie, dzięki którym sterowanie ich pracą staje się intuicyjne i jest możliwe również na odległość. Urządzenia z technologią Home Connect możesz obsługiwać zdalnie, korzystając ze smartfona czy tabletu, ale to nie wszystko. Dedykowana aplikacja daje nam bowiem możliwość wydawania poleceń słownych. Wystarczy sparować ją z kompatybilnym Asystentem Głosowym.

- Najnowsza linia urządzeń do zabudowy Siemens wynosi ergonomię sterowania sprzętem AGD na wyższy poziom. Czytelne, rozbudowane menu pozwala na szybki dostęp do szerokiego wachlarza przepisów, a dzięki możliwości sterowania wszystkimi urządzeniami z poziomu aplikacji mobilnej, oszczędzamy tak cenny czas - podkreśla Aneta Nowosielska.

Urządzenia Siemens z linii iQ 700 dostępne są w studiach sieci Max Kuchnie i na sklep.maxkuchnie.pl