Modnie urządzona łazienka to nie tylko kolory płytek, czy designerskie wyposażenie. To także dobrze dobrane meble łazienkowe, które powinny zarówno pięknie się prezentować, jak i zapewniać komfort i wygodę na co dzień. Takie właśnie są kolekcje mebli do łazienki z oferty Devo.
  • Czym się kierować wybierając meble do łazienki?
  • Kolekcja mebli ryflowanych Gloria 2.0 - rozwiązania, które inspirują
  • Art Déco w nowoczesnym wydaniu - meble do łazienki Cristal 2.0
  • Białe meble nie wychodzą z mody - kolekcja Vena Arte 2.0


Wybierając meble do łazienki warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych czynników, które będą miały znaczący wpływ na użytkowanie tej przestrzeni. Do nich należy przede wszystkim jakość materiałów i wykonania, ilość dostępnych w danej kolekcji brył i modułów, dodatkowe wyposażenie i oczywiście wygląd. Gwarancją tych pierwszych jest wybór sprawdzonego i renomowanego producenta mebli łazienkowych. Właśnie wysoka jakość, ekologiczne materiały oraz szerokie możliwości aranżacji wnętrz wyróżnia meble do łazienki z oferty marki Devo. Co więcej, dzięki współpracy z uznanymi designerami, jak Grynasz Studio czy Studio ASP Krzysztofa Chróścielewskiego, kolekcje z portfolio marki cechuje niepowtarzalne wzornictwo, które wyznacza aktualne trendy i inspiruje innych.

Modne meble ryflowane - kolekcja Gloria 2.0 Devo

Doskonałym na to przykładem jest nowa wersja znanej i popularnej Glorii - kolekcji mebli ryflowanych Gloria 2.0 marki Devo. Za jej metamorfozę odpowiada Grynasz Studio. Linia ta łączy w sobie charakterystyczne zaokrąglenia, nawiązujące do wczesno modernistycznego stylu z nowoczesną, minimalistyczną formą. Takie połączenie daje efekt miękkości, który został podkreślony specjalnie dobranymi pastelowymi kolorami. Tym jednak, co przyciąga wzrok są efektowne ryflowania frontów meblowych. Ożywiają one proste, minimalistyczne bryły, jednocześnie przełamując jednolity charakter koloru. I mimo iż kolekcja Gloria w wersji podstawowej, dostępna jest na rynku już 7 lat, wciąż inspiruje swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami zarówno urządzających wnętrza, jak i producentów mebli.

Łazienka w stylu art déco - linia Cristal 2.0 Devo

Równie modny, co technika ryflowania frontów meblowych, jest modernistyczny styl aranżowania wnętrz art déco. To on stał się impulsem do zaprojektowania kolekcji mebli łazienkowych Cristal 2.0 marki Devo. Za ich koncepcję odpowiada Studio ASP Krzysztofa Chróścielewskiego. Wyróżnia je tak charakterystyczne dla tego stylu w sztuce i architekturze dbałość o detale, zamiłowanie do geometrycznych form oraz zaskakujące połączenia materiałów i kolorów. Kolekcja została dostosowana stylistycznie do panujących tendencji aranżacyjnych poprzez zastosowanie nowych dekorów oraz nóżek z profili stalowych. Meble dostępne są w trzech wariantach wykończenia, z których każdy łączy płytę meblową ze szkłem w tej samej tonacji kolorystycznej.

Ponadczasowa biel w łazience - meble Vena Arte 2.0 Devo

Białe wnętrza od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród urządzających nowy dom czy mieszkanie. Dotyczy to także przestrzeni łazienkowych, gdzie obecność bieli jest szczególnie umotywowana. Kolor ten nie tylko optycznie powiększa nieduże pomieszczenia kąpielowe, ale też jest najczęściej spotykanym kolorem wyposażenia - wanien czy ceramiki sanitarnej. Dlatego białe meble do łazienki zawsze pozostają modne. Wśród wielu kolekcji marki Devo utrzymanych w bieli na szczególną uwagę zasługuje projekt Grynasz Studio - kolekcja Vena Arte 2.0 marki Devo. Dzięki lekkiej, minimalistycznej formie oraz falistej linii dużej i wygodnej w użytkowaniu szafki pod umywalkę meble te dodadzą elegancji każdej łazience. Dodatkowym atutem kolekcji jest to, że poza bielą dostępna jest ona w bogatej gamie kolorów, w tym dekorów drewna.

Więcej informacji na: www.devo.pl