Podczas gdy kuchnia w ostatnich latach stała się miejscem spotkań towarzyskich, przestrzeń łazienkową w coraz większym stopniu zaczęliśmy traktować jako równie ważny element naszego codziennego życia. Coraz częściej myślimy o niej w kategoriach dbania o własny dobrostan, "kąpielowego sanktuarium", które przechodzi teraz proces funkcjonalnych i aranżacyjnych zmian. Ten nowy trend podkreśla także znaczenie dobrego wzornictwa, zarówno pod względem materiałów, wydajności, estetyki oraz integracji w łazience najnowszych technologii.

Dekton Onirika Neural, Cosentino

Po dziesięcioleciach bycia punktem odniesienia w sektorze kuchennym, Cosentino rozpoczęło właśnie swoje ambitne przedsięwzięcie kompleksowego podejścia do ponownego wyobrażenia sobie tej przestrzeni zarówno w projektach prywatnych, jak i publicznych, przy pełnym wykorzystaniu wszechstronności zastosowań powierzchni Cosentino. Tak jak robi to od samego początku, hiszpańska firma wykracza znów poza zwykłą koncepcję i wraz z C·Bath oferuje kompletną i wszechstronną wizję łazienki, opartą na innowacyjnych materiałach, produkowanych w poszanowaniu zrównoważonego rozwoju. Sztuka i design łączą się tu w dialogu między przykuwającymi wzrok teksturami oraz powierzchniami Cosentino, takimi jak okładziny, podłogi, blaty, brodziki, umywalki i meble.

Dekton Onirika Awake, Cosentino

Ekskluzywna koncepcja Bathelier

Łazienka na miarę, w której sztuka, funkcjonalność i design idą w parze odzwierciedla filozofię The Bathelier, która obejmuje ekskluzywne elementy stworzone przez prestiżowych projektantów z całego świata. Znane nazwiska, takie jak Remy Meijers, Claudia Afshar, Daniel Germani, Colin Seah i MUT Design, pozostawili tu swój osobisty ślad i wizję łazienki idealnej. Portfolio rozwiązań o unikalnych kształtach i sugestywnych teksturach, które łączą się płynnie, jednolicie i rzeźbiarsko, nawiązują do wszechstronności powierzchni Silestone, Dekton i Sensa by Cosentino.

The Bathelier, Daniel Germani ceppo, Cosentino
The Bathelier, CLAUDIA ANANDA, Cosentino

C·Bath Studio - nowa wizja Cosentino

Pod nową marką C·Bath Cosentino będzie oferować teraz własne kompleksowe rozwiązania do przestrzeni łazienkowych. W ofercie C·Bath Studio znajdzie się wszystko; od okładzin ściennych i podłogowych w uniwersalnych formatach, kolorach i fakturach, po starannie zaprojektowane umywalki i brodziki. Wszechstronny koncept łazienkowy, o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych, zapewni oszczędność czasu przy poszukiwaniu materiałów wykończeniowych do łazienki. Wraz z pięknem i unikalnymi właściwościami Silestone, wysoką wydajnością i wszechstronnością Dektonu, mniejszymi rozmiarami płyt Optimma, innowacyjnym Dektonem Slim o grubości 4 mm oraz antypoślizgową wersją Grip+, C·Bath Studio to szereg gotowych do wykorzystania elementów, takich jak modele umywalek Evita, Marie czy Elegance oraz brodzików Wakka firmy Silestone czy Gocce marki Dekton.

Dekton Onirika Trance, Cosentino
Dekton Pietra Kode, Cosentino

Więcej informacji na: www.cosentino.com