Lustra dekoracyjne podświetlane

Lustro dekoracyjne podświetlane wygląda niezwykle efektownie, zwłaszcza gdy ma ciekawy kształt. Przykładem może być lustro BANDA Led - jego oryginalna nieregularna rama sprawia, że klasyczne okrągłe lustro staje się bardzo dekoracyjne. Organiczny kształt doskonale wpisuje się we obecne trendy, a podświetlenie tafli powoduje, że falująca metalowa rama wydaje się unosić niczym portal do innego wymiaru. Podświetlenie led potęguje też wrażenie głębi, a przy okazji tworzy przytulną, nastrojową atmosferę we wnętrzu. 


Lustro BANDA LED w białej ramie/GieraDesign

Półokrągły kształt lustra PICO Led to również ciekawa forma, przełamuje proste linie i urozmaica aranżację wnętrza. Wycięcie na kinkiet jest funkcjonalnym rozwiązaniem a przy okazji umożliwia zestawienie lustra z dekoracyjną lampą

Lustro PICO półokrągłe LED/GieraDesign

Podświetlane lustro OSMO Led to model składający się z klasycznego srebrnego lustra i z dekoracyjnego brązowego antisolu, czyli dymionego szkła barwionego w masie, który efektownie rozprasza światło led. Oryginalny kształt lustra Osmo w połączeniu z podświetleniem tworzy niebanalną dekoracją łazienki. Doskonale sprawdza się szczególnie w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. 

Lustro OSMO brązowe Led/GieraDesign

Najmodniejsze organiczne kształty luster

Organiczne kształty święcą triumfy we wnętrzach już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to by miało się to w najbliższym czasie zmienić. W tę tendencję znakomicie wpisuje się kolekcja luster AMORE z modelami Libido, Amo i Obses. Ich falujące, zmysłowe formy, sprawiające wrażenie ruchu, przywodzą na myśli miłosny uścisk, czułość i bliskość.

Lustro AMO/GieraDesign

Nieregularne zwierciadła przykuwają wzrok, co czyni z nich doskonałą dekorację do salonu, sypialni lub jadalni. Zawieszone w przedpokoju oczarują gości już przy wejściu. Dekoracyjne lustra o organicznych kształtach z łatwością wpasowują się praktycznie w każdy styl, od aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, po wnętrza w stylu paryskim czy te urządzone w sposób eklektyczny.

Lustro LIBIDO/GieraDesign
Lustro OBSES /GieraDesign

Niczym dzieło sztuki - niezwykłe lustra dekoracyjne

Ciekawe zwierciadło może zastąpić na ścianie grafikę czy obraz. Lustro COSMIC MARS to niezwykłe lustro dekoracyjne z opartowym wzorem, który poprzez deformację odbicia, daje efekt interferencji, sprawia, że pod odpowiednim kątem pewne obszary lustra się zaciemniają i tworzą falujący, zmieniający się obraz.

Lustro COSMIC MARS/projekt.: Studio Szpunar dla GieraDesign

Lustro SIGN TEMO, zbudowane z geometrycznych figur w trzech kontrastowych kolorach, zawieszone na mosiężnym zawiesiu, kształtem przypomina totem. Ta efektowna kompozycja pięknie ozdobi salon, jadalnię czy sypialnię.

Lustro SIGN TEMO/GieraDesign

Z kolei FUSION CORROSI to połączenie zwierciadła użytkowego z dekorem z "plamiastego" lustra postarzanego. Można się w tym zwierciadle przegadać, ale może być też zawieszone jako intrygującą dekoracja ścienna.

Lustro FUSION CORROSI/GieraDesign

Czy warto zawiesić lustro dekoracyjne wewnętrzu?

Oczywiście! Ciekawe lustra dekoracyjne stanowią niezwykłą ozdobę, która przyciąga wzrok i staje się centralnym punktem aranżacji. Zwłaszcza lustra w nietypowych kształtach czy o ciekawych formach - są one prawdziwą perłą w aranżacji wnętrz.

Więcej informacji na: gieradesign.pl