Sylwestrowy wieczór to wyjątkowy czas, w którym nawet najbardziej oporni minimaliści skuszą się na błyszczące dekoracje domu. Jak go udekorować, aby zrobić wrażenie na gościach? Podpowiadamy!

Sylwestrowe dekoracje - papierowe talerzyki, kubki, konfetti

Jednorazowe komplety w błyszczące dekoracje świetnie sprawdzą się podczas sylwestrowej nocy. Nie tylko pięknie przyozdobią stół, ale także ułatwią sprzątanie w noworoczny poranek. Bardzo modne stały się także podświetlane tablice LED, które producenci wyposażają w komplet liter. Dzięki temu możemy układać na nich dowolne hasła.

Sylwestrowe dekoracje - butelki pomalowane na złoto DIY

Wystarczy odrobina wolnej przestrzeni, dobrych chęci i opakowanie sprayu. Tak przygotowane butelki po szampanie z pewnością zrobią wrażenie na wszystkich gościach!

Sylwestrowe dekoracje - papierowe rozety

Papierowe rozety doskonale odnajdą się na ścianie za plecami gości, będą także dobrym tłem do pamiątkowych zdjęć z sylwestrowej nocy. Skrzętnie przechowane w rzadko odwiedzanej szufladzie mogą starczyć nawet na kilka sezonów.

Sylwestrowe dekoracje - papierowa girlanda

Taką girlandę z łatwością można wykonać samemu lub wspólnie z młodszymi domownikami. Zabawa gwarantowana!

Sylwestrowe dekoracje - błyszczące dodatki do drinków

Złoto czy srebro? I jedno i drugie ma swoich zwolenników. A Ci, którzy nie potrafią się zdecydować, mogą połączyć te dwa metale - w Sylwestra wszystko dozwolone!