Co sprawia, że kanapa marki livingroom wygląda modnie i elegancko, a przy tym jest doskonałym miejscem na wypoczynek? Oto jej atuty.

Kanapa - designerski, nowoczesny wygląd

Najnowsze, światowe trendy potwierdzają, że nadal wielkim zainteresowaniem cieszą się kanapy na wysokich stopach. Bryła taka wygląda lekko, jest smuklejsza i optycznie zabiera mniej przestrzeni. Nie tylko z tego względu w modelu Leira marki livingroom® metalowe stopy nadają dodatkowo kanapie designerski, nowoczesny wygląd. Nie do przecenienia jest również fakt, że łatwiej zmyć pod nimi podłogę.

Funkcjonalność

Bardzo ważnym aspektem dla poszukujących nowej kanapy są funkcje podnoszące codzienny komfort użytkowania. Klienci cenią sobie możliwość wypoczynku w zrelaksowanej pozycji półleżącej z wyprostowanymi nogami.

Model Leira posiada aż cztery pozycje, w których można ustawić oparcie. Ponadto zagłówek można tak dopasować, aby w pozycji półleżącej komfortowo oglądać telewizję. Doskonałym rozwiązaniem jest również obrotowe siedzisko, które pozwala jednym ruchem ręki (obrót o 90o) zmienić regulowany podłokietnik w wygodny podnóżek. Dzięki tej funkcji w szybki sposób zmienimy pozycję siedzącą w półleżącą podpierającą wszystkie newralgiczne punkty naszego ciała. Tylko wtedy możemy wejść w stan głębokiego odprężenia.

Ergonomia

Ergonomia odgrywa olbrzymie znaczenie dla chcących się zrelaksować, bowiem prawdziwy wypoczynek rozpoczyna się dopiero wtedy, kiedy nasza kanapa otuli nas swoją wygodą. Częste wstawanie i sięganie po potrzebne nam rzeczy nie sprzyja głębokiemu relaksowi. Aby mieć wszystko pod ręką model Leira jest wyposażony w praktyczny blat, na którym można postawić najpotrzebniejsze rzeczy.

Elastyczność

Szeroko rozumiana kastomizacja, a więc łatwość dopasowania mebla do wnętrza, możliwość doboru tkanin, skór naturalnych, a także odpowiedni kolor bardzo mocno warunkują decyzję o zakupie. Model Leira występuje w wielu konfiguracjach brył.

Fantastycznie wkomponuje się w różnorodne wnętrza. Szeroka paleta kolorystyczna materiałów obiciowych - tkaniny i skóry naturalne - stanowi cudowną podróż po różnorodnych barwach, odcieniach i fakturach by klient ostatecznie mógł wybrać kolor, który idealnie będzie pasował do jego wymarzonej kanapy.

Jakość przede wszystkim

Polscy nabywcy kupują kanapy średnio co 7-8 lat, więc w dużym stopniu cenią sobie trwałość i wysoki standard wykonania. By sprostać zmiennym i wysokim wymaganiom klientów meble marki livingroom®wykonywane z należytą starannością z zachowaniem wszelkich wymagań dotyczących ochrony środowiska jak i bezpieczeństwa pracy.

Elementy, które tworzą poszczególne bryły posiadają specjalne atesty i certyfikaty by produkt końcowy był najwyższej jakości ciesząc użytkownika przez wiele lat.

Więcej informacji na: www.livingroom.pl