Salon jest wizytówką domu, to w nim najczęściej przyjmujemy naszych gości, dlatego warto zaprojektować go z wielką dbałością. Jednym z ważniejszych mebli jest ten, na którym będziemy mogli wygodnie usiąść i odpocząć. Możemy wybrać sofę, kanapę czy szezlong. Ten ostatni po latach zapomnienia znów jest coraz chętniej wybierany - i nie ma się czemu dziwić. Sprawdźmy dlaczego!

 

 

Szezlong - luksus w Twoim salonie

Sofa, kanapy czy szezlong? Urządź salon, który wzbudzi zazdrość Twoich przyjaciółek!
Szezlong Hartford

Szezlongi to jedna z ciekawszych propozycji, która powoli odzyskuje swoją popularność z lat świetności w ubiegłych wiekach, dlatego warto zatrzymać się przy nim na dłużej. Jeśli szukasz oryginalnego mebla rodem z zamków i pałaców, który będzie przyciągać wzrok i ciekawić gości, a zarazem wprowadzi do wnętrza niepowtarzalną jakość, warto się nad nim zastanowić (tutaj znajdziesz najciekawsze modele tego sezonu!)

Jest to wytworny, bogato zdobiony mebel, który urzeka wygodą i stylem. Prezentuje się niezwykle elegancko, a w dodatku, wbrew pozorom dość łatwo wkomponuje się w styl nowoczesnego salonu, jak i klasycznego. Przy zakupie szezlongu, warto postawić na jakość i sprawdzoną firmę. Na pewno jedną z najlepszych ofert ma do zaoferowania sklep kdcmeble.com. 

Sofa, kanapy czy szezlong? Urządź salon, który wzbudzi zazdrość Twoich przyjaciółek!
Szezlong Windsor

Tutaj klient jest najważniejszy, dlatego sklep oferuje szeroki wybór m.in. pięknych i zrobionych, z najwyższej jakości materiałów szezlongów, a także możliwość spersonalizowania wybranego produktu poprzez wybór odpowiedniej tkaniny, stylu pikowania, czy wybarwienia aż po połysk drewna (sprawdź jak pobrać darmowe próbki tkanin i wybarwienia drewna). Dzięki temu, możemy stworzyć niepowtarzalny mebel, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Jeśli salon jest małego metrażu, lepiej jednak postawić na tradycyjne rozwiązania - sofę czy kanapę narożną. I w tym przypadku wybór produktów jest ogromny, poczynając od stylu klasycznego, angielskiego po nowoczesny design.

 

Otwarta kuchnia, a krzesła typu hoker

Jeśli salon jest połączony z kuchnią- wyspą, warto zastanowić się nad coraz popularniejszymi krzesłami typu Hoker w miejscu tradycyjnych krzeseł. Jeszcze kilkanaście lat temu mogliśmy je spotkać jedynie w barach, jednak dziś są one wybierane również do domowych pomieszczeń.

Sofa, kanapy czy szezlong? Urządź salon, który wzbudzi zazdrość Twoich przyjaciółek!
Hoker Ludwik pikowany

Hoker to najprościej mówiąc krzesło barowe, rodzaj wysokiego stołka, który jest ustawiany przy wysokich blatach, idealnie pasuje on do kuchennych wysp, czy kuchennych barowych lad. Możemy je dziś spotkać również w salonach czy jadalniach. Jest to sposób na urozmaicenie wyglądu pomieszczenia. Hokery doskonale się komponują, zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi blatami, budując jednocześnie niepowtarzalny styl.

Marka KD Collection posiada w swoim asortymencie krzesła typu hoker wykonane z niezwykłą starannością, w bardzo przystępnej cenie i o atrakcyjnym wzornictwie. Co ważne, sklep oferuje możliwość wybrania kolorów obić, dzięki temu łatwiej będzie dopasować produkt do posiadanych już mebli.

Wybór hokerów to rozwiązanie, które z pewnością wyróżni aranżację od innych, nudnych projektów.

 

Fotele „Uszaki” wracają do łask!

Na pewno kojarzycie tego typu fotele, czy z dawnych filmów, czy z aranżacji sprzed kilkudziesięciu lat. Dziś fotele „Uszaki”, które wracają do łask, to sposób na elegancję - zarówno w salonie, jak i w gabinecie. Meble te potrafią wprowadzić nową jakość do pomieszczeń, polecamy je szczególnie klientom, którzy mają wyrafinowane preferencje estetyczne. Mamy do wyboru klasyczny styl „Uszaków”, jak i te z nowoczesnym designem, o ciekawszej kolorystyce, w zależności od gustu i potrzeb. Pasują one w szczególności do wnętrz urządzonych z angielską lub francuską nutą. Oprócz wysokich walorów estetycznych, fotele są niezwykle wygodne. Jeśli poszukujemy iście królewskiego luksusu do wnętrza, fotel „Uszak” jest trafionym wyborem.

Sofa, kanapy czy szezlong? Urządź salon, który wzbudzi zazdrość Twoich przyjaciółek! Sofa, kanapy czy szezlong? Urządź salon, który wzbudzi zazdrość Twoich przyjaciółek!
Fotel Louvre

 

Sofa, kanapy czy szezlong? Urządź salon, który wzbudzi zazdrość Twoich przyjaciółek! KD Collection S.C. D.Wolko & K.Tomoś

Bralin koło Wrocław

ul. Kępnińska 26, 63-640 Bralin

kdcmeble@gmail.com     www.kdcmeble.com