Dni tak szybko płyną! Już najwyższy czas, by zacząć przygotowania do Bożego Narodzenia. Ze świątecznym menu nie będzie problemu, dobrze je znamy, jednak z wystrojem wnętrz jest inaczej niż z wigilijnymi potrawami. Dekoracje domu powinny zaskoczyć gości i domowników, olśnić, wprawić w zachwyt! A przy tym zbudować przytulną, pełną ciepła atmosferę. W uzyskaniu spektakularnego efektu z pewnością pomogą nowe kolekcje świątecznych dekoracji od Miloo Home.

Wybór bożonarodzeniowych ozdób jest ogromny. A decyzje do podjęcia - arcytrudne. Jaka kolorystyka będzie nam najbliższa? Głęboka czerwień, uspokajająca zieleń, spektakularne złoto, a może oryginalny i intrygujący fiolet? No i styl... na który się zdecydować? Czy ma być tradycyjnie i po polsku, a może naturalnie, jak u Skandynawów? Kusi też klasyczna elegancja!

Jeśli decyzja okaże się zbyt trudna do podjęcia, warto poszukać inspiracji i skorzystać z rad specjalistów. Styliści marki Miloo Home przygotowali na te święta propozycje bożonarodzeniowych dekoracji, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Dla miłośników życia w zgodzie z naturą stworzono kolekcję Living Green. Znajdziemy w niej zdumioną sowę i płoche jelonki, szyszki, gałązki i wianki. Bombki wyglądają jak porośnięte mchem. Dużo złota, jeszcze więcej zieleni i brązu!

Linia dekoracji bożonarodzeniowych Dark Ocean to z kolei oryginalna kolorystyka - niebieski, granat i fiolet. Ponuro? Skądże znowu! Blask świec tańczy na srebrnych i brokatowych aplikacjach, a piękne kwiaty wplecione między gałązki świątecznego drzewka, które wyglądają jak żywe, nadają całości baśniowego klimatu.

Jeśli nie macie dzieci spragnionych pierniczków, bałwanków i śnieżynek, spróbujcie prawdziwie dorosłej aranżacji świątecznej. Tu wrażenie robią nie kolory i wyszukane formy, lecz niezwykła konsekwencja stylistyczna, elegancja i jakość wykonania. Ekskluzywna kolekcja szklanych, ręcznie zdobionych bombek powstała we współpracy ze słynnym duetem projektantów. Dekoracje ozdobione kryształkami w kolorze bursztynu zachwycają, a oplecione połyskującym wężem - kuszą. Wokół drzewka niemal słychać przyjemne bzyczenie roju kryształowo-złotych pszczół, które przysiadły na welurowych bombkach z kolekcji Miloo Home by Paprocki&Brzozowski.

Wśród tegorocznych świątecznych nowości nie sposób nie zauważyć też wyjątkowej kolekcji ekskluzywnych welurowych poduszek - Maja Laptos for Miloo Home. Kolekcja składa się z 6 wzorów ozdobionych autorskim haftem lub aplikacją i obszytych dekoracyjnym, splecionym sznurkiem. Sprawdzą się jako bożonarodzeniowy akcent widoczny na sofie, fotelu lub łóżku, szczególnie pożądany w tym wyjątkowym, zimowym czasie. Bo ważne jest, by czarodziejski nastrój zapanował w każdym zakamarku domu. Niech skrzą się i błyszczą nie tylko stół i choinka w salonie, ale także schody, sypialnia i weranda przed domem.

A gdy dom będzie już gotowy na pierwszą gwiazdkę, nie zapomnijmy o najważniejszym. Bądźmy dla siebie czuli, uśmiechajmy się i doceniajmy, że przy wigilijnym stole wciąż siedzimy wszyscy razem.

Miloo Home to ekskluzywna marka oferująca designerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiada zarówno kolekcje nowoczesne, klasyczne, jak również industrialne. Każda z nich, stworzona zgodnie z aktualnymi trendami, charakteryzuje się nie tylko doskonałym wzornictwem, lecz także najwyższą jakością wykonania. Salony Miloo Home zlokalizowane są w największych miastach w całej Polsce. Marka prowadzi również sprzedaż online na www.miloohome.pl.