Nieodłączną częścią każdego udanego wieczornego maratonu filmowego są - oprócz dobrej jakości obrazu - przestrzenne efekty dźwiękowe. Jeśli jednak chcemy czerpać satysfakcję z otaczającego nas zewsząd brzmienia, a jednocześnie zachować stylistykę wnętrza, już nie musimy iść na kompromis. Z pomocą może przyjść kompaktowy soundbar. Taki jak najnowszy model Samsung z S-Serii, który stanowi doskonałe połączenie perfekcyjnego wykonania z bogatym dźwiękiem w jednym miejscu. Urządzenia zadebiutowały w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i srebrnym.

Minimalistyczna konstrukcja

Soundbar z S-Serii będzie świetnym rozwiązaniem także dla osób, które mieszkają w mniejszych metrażach. Jednobryłowa konstrukcja zaprojektowana zgodnie z konceptem All-in-One, idealnie dopasuje się każdej przestrzeni. Niezależnie od tego czy urządzenie umieścimy na komodzie pod telewizorem czy półce nad kanapą - możemy cieszyć się czystym dźwiękiem z każdego miejsca. Cztery wbudowane głośniki (dwa nisko- i dwa wysokotonowe) zapewnią mocny bas i wyrazisty dźwięk bez dodatkowych wzmacniaczy.

Oszałamiające wzornictwo

Wizytówką najnowszych soundbarów z S-Serii jest ich perfekcyjne wykonanie wykraczające poza dźwięk. Urządzenia zostały zaprojektowane z taką starannością, że z powodzeniem można wyeksponować je w pomieszczeniu. Ponadczasowe wzornictwo, za które odpowiada firma Kvadrat, łączy piękno wizualne z wytrzymałością. Tekstura i zaokrąglone formy podkreślają wyjątkową estetykę urządzeń, a także przestrzeni, w której się znajdują. Perfekcyjne wykonanie harmonizuje z dźwiękiem, zapewniając jeszcze większy komfort użytkowania.

Daj się otulić dźwiękiem

Soundbary z S-Serii to jednak nie tylko ponadczasowy design, lecz przede wszystkim dźwięk, który otoczy nas ze wszystkich stron. Kiedy zasiądziemy wygodnie na kanapie, rozpoczynając seans filmowy lub maraton serialowy, od razu możemy poczuć się jak uczestnicy wydarzeń na ekranie. Dzięki połączeniu Bocznych Głośników Tubowych z technologią Samsung Acoustic Beam, wsłuchamy się w szczegółowy dźwięk filmów i seriali. Konstrukcja tuby ma wiele otworów, a każdy z nich działa jak pojedynczy głośnik, generując panoramiczne efekty dźwiękowe.

Muzyczna uczta

Jak na profesjonalne urządzenia muzyczne przystało, soundbary S60T i S61T oferują też udogodnienia dla prawdziwych melomanów. Jeśli chcemy korzystać z soundbara jako osobnego urządzenia do słuchania muzyki, urządzenie możemy w łatwy sposób sparować ze smartfonem czy tabletem i cieszyć się dźwiękiem z ulubionych serwisów streamingowych, takich jak Spotify.

Gratką na posiadaczy smartfona Samsung z systemem Android 8.1 i wyższymi jest funkcja Dotknij i Odtwórz, dzięki której po skonfigurowaniu urządzeń można odtwarzać muzykę za pomocą jednego dotknięcia. Wystarczy, że dotkniesz telefonem swój soundbar, który po rozpoznaniu urządzenia zawibruje, płynnie połączy i odtworzy utwór, którego słuchałeś, zachowując jego niesamowitą jakość. O optymalne ustawienia zadba Tryb Muzyczny, który pozwoli się cieszyć muzyką tak, jak chcieli tego twórcy. Za sprawą tej funkcji można usiąść wygodnie w fotelu i posłuchać ulubionej playlisty, ciesząc się najlepszej jakości dźwiękiem.

Więcej informacji na: www.samsung.com