Drzwi marki POL-SKONE tworzone są z pasją od ponad 30 lat. W ofercie firmy znajdziesz drzwi pasujące do luksusowego wnętrza, z unikatowymi zdobieniami, a także skrzydła klasyczne i nowoczesne, zawsze piękne w swojej prostocie.

Przykładem drzwi pasujących do luksusowego wnętrza są drzwi MODERN przedstawione na poniższej wizualizacji.

Rysunek 1. Wizualizacja drzwi MODERN

Eleganckie wnętrze pięknie podkreślą klasyczne drzwi MODERN. Przedstawiony model posiada wgłębione płyciny, które pięknie zdobią skrzydło, podkreślając bogaty wystrój pomieszczenia, lecz nie przytłaczając wnętrza.

Kolejną propozycją jest aranżacja z drzwiami z kolekcji NOSTRE. Jest to lekka odskocznia w kierunku bardziej nowoczesnym.

Rysunek 2. Wizualizacja drzwi NOSTRE

Szare wnętrze wcale nie musi być nudne. Zestawienie szarości z intensywną pomarańczą stanowi niezwykle interesujące połączenie kolorystyczne. Dodatkowo bogate zdobienia skrzydła uatrakcyjniają wygląd pomieszczenia, które jest niesamowicie piękne w swojej prostocie stylu. Kolor skrzydła oraz ościeżnicy, a także zdobienia skrzydła dopasowują się w idealnie do szarości ścian i mebli, stanowiąc idealną przeciwwagę dla odważnych, pomarańczowych elementów wystroju.

Kolejną propozycją są drzwi wewnętrzne HARMONY. Jest to zdecydowanie najbardziej innowacyjny projekt drzwi POL-SKONE. Ich idealne dopasowanie się do otoczenia zachwyci każdego. System krytej ościeżnicy HARMONY wpisuje się w trend minimalizmu w przestrzeni. Za sprawą zlicowania powierzchni skrzydła z powierzchnią ściany drzwi HARMONY stają się integralną częścią wnętrza.

Rysunek 3. Wizualizacja drzwi HARMONY

Skrzydło HARMONY jest przystosowane do naklejania tapet, zastosowania na nim betonu dekoracyjnego oraz do samodzielnego malowania. Dzięki temu można stworzyć własny, oryginalny projekt, dostosowany do indywidualnych wymagań. W wersji HARMONY INVEST zapewniony jest dodatkowo współczynnik izolacyjności akustycznej na poziomie Rw=37 dB.

Rysunek 4. Wizualizacja drzwi HARMONY w różnorodnej kolorystyce

Na zakończenie przedstawiamy bardzo oryginalne rozwiązanie. Kolejna aranżacja drzwi HARMONY, lecz nie malowanych, nie z tapetą, a z lustrem! Szukasz pomysłu na garderobę? Nie możesz zainwestować w nią zbyt wiele miejsca? To rozwiązanie jest dla Ciebie! Przepiękny i funkcjonalny detal wprowadzony do Twojej garderoby sprawi, że będzie ona wyjątkowa.

Rysunek 5. Wizualizacja drzwi HARMONY z lustrem

Więcej informacji na: www.pol-skone.pl