Mówiąc Barlinek na myśli mamy drewno a konkretniej Deskę Barlinecką, który stała się synonimem drewnianej podłogi, powszechnie funkcjonującym w użyciu. Przywiązanie do naturalnych materiałów oraz działania proekologiczne od lat definiują firmę na rynku. Barlinek patrzy także odważnie w przyszłość, wykonując kolejny krok i wprowadza do swoje oferty Kolekcję Next Step, do której zaliczają się wodoodporne podłogi hybrydowe i nowoczesne panele winylowe.

Ideą wprowadzenia kolekcji Next Step było przede wszystkim rozbudowanie portfolio produktów o innowacyjne podłogi, nie tylko drewniane. Odpowiadając na potrzeby konsumentów, Barlinek rozszerzył swoją ofertę handlową również o podłogi winylowe, a ogniwem pośrednim między jedynymi, a drugimi jest właśnie wodoodporna podłoga hybrydowa. - Zależało nam przy tym na stworzeniu produktu z drewnianą warstwą dekoracyjną. Produktu, który będzie odporny na wilgoć, wahania temperatury, warunki pogodowe, zachowując przy tym urodę i właściwości drewna - mówi Robert Kupczewski, Product Manager Barlinek.

Wysoka wytrzymałość wodoodpornych podłóg hybrydowych Next Step

Podłogi Next Step, poprzez wykorzystanie struktury drewna oraz bazowanie na naturalnych materiałach, wpisują się w dotychczasowy wizerunek marki. Jednocześnie w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań śmiało podąża za aktualnymi trendami, dostarczając na rynek produkty nie tylko nowoczesne, ale wręcz innowacyjne.

Wodoodporne podłogi hybrydowe Next Step to bowiem rewolucyjna zmiana w podejściu do naturalnych podłóg. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań drewno zyskuje wysoką wytrzymałość, gwarantującą użytkowanie na lata. Z kolei podłogi winylowe pozwalają producentowi na wpisanie się w - ten ciągle rosnący - segment rynku podłóg. Oferta jest również odpowiedzią na potrzeby ludzi młodych oraz tych, którzy szybko chcą zmienić swoje wnętrze.

Warstwa wierzchnia to dębowy fornir o grubość 1 mm. Dlatego te podłogi posiadają wszystkie zalety drewnianych, dając dodatkową odporność. Rdzeń DENSCORETM sprawia, że podłogi hybrydowe Barlinka są bardzo twarde i wodoodporne. Dzięki wysokiemu współczynnikowi przenikania ciepła podłogi doskonale sprawdzą się w systemach ogrzewania podłogowego i chłodzenia.

Innowacyjne rozwiązania i piękne wzornictwo podłóg Next Step

Za innowacyjnymi rozwiązaniami idzie w parze piękne wzornictwo, podkreślające tradycje firmy. Znany z zamiłowania do naturalnych materiałów Barlinek, po raz kolejny udowodnił, że to właśnie drewno jest tym surowcem, który czyni wnętrza uniwersalnymi i ponadczasowymi. Podłogi Next Step, mimo swojego dużo szerszego niż klasyczne podłogi drewniane zastosowania, dalej eksponują unikatowy rysunek drewna, ocieplając wizerunek wnętrz.

Więcej informacji na: www.barlinek.com.pl