Budując dom lub adaptując wnętrze do użytku poszukujemy niebanalnych, oryginalnych rozwiązań, które podnosiłby komfort użytkowania przestrzeni, a jednocześnie były estetyczne i eleganckie. Jedną z takich kwestii stanowią drzwi. Warto, aby nie były one przypadkowym wyborem. Należy przeanalizować, w których miejscach zastosować drzwi otwierane tradycyjnie, a gdzie lepiej sprawdzą się drzwi przesuwne chowane w ścianę. Jednym z ekspertów w tym temacie jest producent drzwi przesuwnych chowanych w ścianę oraz drzwi rozwieranych ukrytych firma ECLISSE Polska.

ECLISSE w swojej ofercie produktowej posiada kilkanaście propozycji związanych z drzwiami wewnętrznymi. Eksperci firmy od kilkudziesięciu lat stale opracowują rozwiązania mające na celu podniesienie komfortu użytkowania drzwi, a jednocześnie będące odpowiedzią na poszukiwania nowych trendów w architekturze wnętrz.

Drzwi przesuwne

Bogata gama drzwi przesuwnych chowanych w ścianę umożliwia użytkownikowi swobodne dokonanie wyboru modelu jaki będzie odpowiadał wymogom w jego pomieszczeniach. Pośród produktów znajdziemy drzwi przesuwne mogące stanowić główny aspekt wystroju wnętrza, np. drzwi dwuskrzydłowe, teleskopowe, czy półokrągłe ale też takie, które są bardziej dyskretne - drzwi jednoskrzydłowe - sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach (łazienki, garderoby, spiżarki, schowki).

Innym z kryteriów wyboru może być rodzaj aranżacji przestrzeni. I tak do klasycznych pomieszczeń ECLISSE zaoferuje drzwi w kasecie ościeżnicowej - wymaga ona zamontowania drewnianych ościeżnic i listew maskujących, a do pomieszczeń nowoczesnych, minimalistycznych - gamę SYNTESIS® LINE - drzwi bezościeżnicowe.

Drzwi rozwierane ukryte

Jeżeli nie zdecydujemy się na drzwi przesuwne, a poszukujemy niestandardowego rozwiązania propozycją ECLISSE są drzwi rozwierane ukryte - licujące się ze ścianą. Cechą charakterystyczną tego rozwiązania jest montaż skrzydła drzwiowego na ościeżnicy "zatopionej" w ścianie. Wykonanie drzwi w kolorystyce ściany gwarantuje ich niemal całkowite zespolenie. Drzwi stają się niewidoczne.

Nowość - drzwi rozwierane ECLISSE 40

Zupełną nowością na rynku są drzwi rozwierane ECLISSE 40. Produkt eksponuje ościeżnicę: rama wyłania się ze ściany tworząc dyskretną lecz widoczną ozdobę.  Nachylenie elementów ościeżnicy pod kątem 40 stopni nadaje ścianie wrażenia głębi.

Wszystkie produkty ECLISSE można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymogów sytuacyjnych. Opracowane są z myślą o eliminacji problemów jakie mogą zaistnieć podczas budowy lub adaptacji pomieszczeń. Od lat ECLISSE jest synonimem nowoczesności i wysokiej klasy produktów. Stawia na jakość, łatwość montażu oraz elegancję.

Więcej informacji na: www.eclisse.pl