Jeśli kochasz wyrafinowany luksus, styl glamour może być odpowiedni dla twojego domu. We wspaniałych wnętrzach kaskadowe żyrandole, wnętrza wypełnione błyskotkami, satyna, atłas a nawet welur - czyli materiały odbijające światło i mieniące się. Styl ten przypomina stary elegancki amerykański wystrój wnętrz. Meble są czyste i nowoczesne. Duży nacisk kładzie się na naturalne materiały. Nowoczesne materiały takie jak złote elementy dodadzą wnętrzom dodatkowej tekstury.

Czym charakteryzują się drzwi rewersyjne?

Drzwi rewersyjne są coraz bardziej popularne na rynku krajowym jak również europejskim. Charakteryzują się one tym, że drzwi otwierane są do wewnątrz a wygląd od strony korytarza pozostaje taki sam. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, także każdy znajdzie odpowiedni kolor który przypadnie mu do gustu.

Trend wnętrzarski - dekory pastelowe

Dekory pastelowe są lżejszymi i bardziej kojącymi wersjami znanych jasnych kolorów. Zdecydowanie mogą stworzyć uspokajającego relaksu w przestrzeni życiowej atmosferę. Patrząc na gamę palety ciepłe kolory są bardziej miękkie dla oka. Wraz z pojawieniem się nowych trendów w projektowaniu z roku na rok występują pewne zmiany. Kolory pastelowe nadal są jednak bardzo popularne wśród trendów wnętrzarskich.

Najpopularniejszy kolor w salonach

Nie od dzisiaj wiemy, że szary jest jednym z najpopularniejszym kolorem w salonach - i to nie bez powodu! Kolor ten ma zdolność dodania ciepła kolorystyce a równocześnie dodaje chłodu. Może być spokojna i żywa, i wpasuje się w każdą porę roku, a nawet do każdego stylu. Kolor ten ma nieograniczone możliwości. Gdy niektórzy są niechętni by użyć ten kolor, szary w dalszym ciągu można zastosować do wielu różnych schematów kolorystycznych. Jeśli wybierasz wnętrze w stylu skandynawskim to bez wątpienia szarość będzie Twoim znakomitym przyjacielem.

Więcej informacji na: www.voster.pl