Dlaczego warto postawić na winyl?

Winyl jest ciepły, cichy i równie dobrze współpracuje z ogrzewaniem podłogowym. Niezaprzeczalną zaletą podłóg Quick-Step jest możliwość ich instalacji na nierównych powierzchniach. Możesz szybko dokonać metamorfozy swojego wnętrza. Nie ma potrzeby usuwania starych płytek czy wyrównywania podłoża za pomocą wylewki. Doskonałe rozwiązanie dla niecierpliwych.

Illume - nowa kolekcja podłóg winylowych marki Quick-Step

8 zróżnicowanych deseni 

Na kolekcje podłóg winylowych Illume belgijskiej marki Quick-Step składa się osiem zróżnicowanych deseni. Są wśród nich dwa wykończenia inspirowane betonem, które kontrastują z czterema wzorami w jasnych, pastelowych odcieniach. Uwagę przyciągają także dwie propozycje z efektem lastryko z widocznymi śladami muszli i kamyków. Quick-Step po raz kolejny oferuje rozwiązania, sprawdzające się w bardzo zróżnicowanych wnętrzach.

Illume - nowa kolekcja podłóg winylowych marki Quick-Step

Podłogi o wyglądzie miękkiej wykładziny

Odkąd coraz więcej czasu spędzamy we własnych domach, wykładziny dywanowe przeżywają bezprecedensowy renesans. Jednak pod względem konserwacji, odporności na zużycie i trwałość nie są one idealnym rozwiązaniem. Jako że Quick-Step nie tylko oferuje modne podłogi, ale także wprowadza praktyczne rozwiązania do mieszkań i domów, zespół projektantów producenta z Belgii opracował kolekcję podłóg o wyglądzie wykładziny dywanowej, które jednocześnie są ciepłe i miękkie.

Illume - nowa kolekcja podłóg winylowych marki Quick-Step

Oryginalne aranżacje - kolorowa mieszanka

Jeśli chodzi o kolorystykę, projektanci Quick-Step inspirację znaleźli w naturze. Wśród nowych wzorów dostrzec można rozjaśniające się po burzy niebo lub miękkie odcienie wiosennej trawy i liści. Pastele są tak popularne, ponieważ emanują delikatnością i dają nam poczucie bezpieczeństwa. Wśród nowych wzorów znajdziemy podłogę w kolorze pudrowego różu - idealne rozwiązanie, jeżeli lubi się oryginalniejsze aranżacje. Do wyboru są też cztery ciemniejsze podłogi. Można je połączyć z panelami ze wzorami betonu lub w kolorze pudrowego różu tworząc bardziej eklektyczną aranżację.

Illume - nowa kolekcja podłóg winylowych marki Quick-Step

Wyjątkowa podłoga z muszli

Projektanci Quick-Step uważnie śledzą międzynarodowe trendy. To bez wątpienia ważne źródło inspiracji, ale nie jedyne… Pewnego razu ich uwagę przyciągnęła wyjątkowa podłoga z muszli, którą znaleźli na wybrzeżu Morza Północnego. Po powrocie do studia projektowego zaczęli eksperymentować z kompozycjami z muszli i kamyków, aby finalnie odtworzyć ten niecodzienny deseń. W efekcie prac powstał projekt, który najpierw został zeskanowany, a następnie wydrukowany na winylu. W ten sposób światło dzienne ujrzała minimalistyczna podłoga z efektem lastryko. Pasuje ona do różnego rodzaju wnętrz, w szczególności tych, gdzie ma panować prostota, ale też tych urządzonych w sposób bardziej vintage’owy.

Illume - nowa kolekcja podłóg winylowych marki Quick-Step

Modne płytki z kolekcji Illume to idealna podstawa do stworzenia wnętrza, mogącego odzwierciedlić osobowość domowników.

Więcej informacji na: www.quick-step.com.pl