Nadaj wnętrzu kolor

Od lat klienci wskazują polską markę livingroom, która w swojej ofercie ma zarówno meble bardziej designerskie, ale też i te w tradycyjnych kształtach. By jak najlepiej wpasować się w gusta potencjalnych użytkowników, każdy model w livingroom ma w swojej ofercie kilka opcji do wyboru. Podstawowym z wariantów jest oczywiście możliwość wyboru rodzaju tapicerki z szerokiej gamy kolekcji tkanin i skór naturalnych. To jeden z głównych elementów, który najszybciej pomoże wyróżnić Twój mebel. Inny kolor, zmieniona faktura, nadadzą zupełnie nowego charakteru Twojej wymarzonej kanapie.

Fot. Model Pinet w różnej tapicerce

Centymetry mają znaczenie

Każdy model jaki znajduje się w Salonie Livingroom występuje w wielu opcjach układów. Począwszy od małej sofy, poprzez nieco większe zestawy, a na narożniku w kształcie litery "u" kończąc. To od kupującego zależy jakie ustawienie mebla wybierze. By jeszcze lepiej dopasować wielkość mebla do wnętrza, poszczególne moduły występują w kilku szerokościach. Dzięki temu zabiegowi wymarzona sofa spokojnie zmieści się nawet w tych mniejszych salonach.

Fot. Model Bresso w różnych układach

Wysoko czy nisko

To jaki ostateczny styl będzie miała kanapa, zależy wyłącznie od przyszłego użytkownika. W livingroom mamy możliwość wyboru również w kwestii podłokietnika. W zależności od modelu dostępne są proste warianty, wąskie w kubicznym kształcie, te odrobinę szersze, ze ścięciem czy z ruchomą częścią. Zmiana podłokietnika kompletnie odmienia czasem całą bryłę.  

Podobnie jest również w kwestii stopek, które w zależności od wysokości, koloru i kształtu wpływają na optykę mebla. W tym przypadku to również klient decyduje jakie najbardziej mu odpowiadają i jakie najlepiej pasować będą do jego salonu.

Fot. Model Formia ma w opcji 4 podłokietniki do wyboru

Liczy się wnętrze

Znane porzekadło "liczy się wnętrze", sprawdza się też w przypadku mebli. Nie od dziś bowiem wiadomo, że kupując mebel trzeba na niego po prostu usiąść. Jakkolwiek piękny nie byłby narożnik, nie spełni on swojej funkcji, jeśli nie będzie odpowiednio wygodny. Jedni lubią zapadać się w miękkości mebla inni zaś wolą mniej sprężyste siedzenie. Mając świadomość jak różne upodobania co do wypoczynku mają klienci, w Salonach Livingroom dostajemy wybór co do komfortu siedziska. Odpowiednie dopasowanie sprężystości kanapy do preferencji użytkownika pozwala zdecydowanie bardziej cieszyć się z wypoczynku.

A na wypoczynku właśnie najbardziej zależy marce livingroom. Dzięki tak elastycznemu podejściu do oczekiwań klienta i szerokiej ofercie przeróżnych opcji do wyboru w Salonach Livingroom można stworzyć mebel idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Więcej informacji na: livingroom.pl