Co ważne, zazwyczaj czarny ekran telewizora w przypadku The Frame staje się przestrzenią, którą sami możemy zaaranżować, wypełniając ją dziełami sztuki bądź naszymi zdjęciami tak, aby tworzyły z wnętrzem całość. Mogą być to dzieła sztuki z Art Store, czyli sklepu, gdzie po wykupieniu abonamentu uzyskujemy dostęp do ponad 2500 obrazów w najróżniejszych stylach: od baroku poprzez impresjonistów po sztukę współczesną. Pochodzą one z 50 najbardziej renomowanych muzeów i galerii na świecie, takich jak Luwr w Paryżu, Prado w Madrycie, galeria Tate Modern w Londynie, Albertina w Wiedniu czy Metropolitalne Muzeum Sztuki w Nowym Jorku.

Personalizacja na pierwszym miejscu - Twój styl, Twój wybór

W The Frame także doskonale wyeksponujemy nasze zdjęcia, z których możemy tworzyć np. kolarze, dobierać do nich kolor i rozmiar passe partout lub prezentować je bez niego. Ponadto, wymienne, magnetyczne ramki sprawią, że telewizor można z łatwością zmieniać i dostosowywać do naszych potrzeb - tak, aby pasował do mebli czy obrazów na ścianie. Obecne można wybierać spośród 6 kolorów - Biel, Ceglany, Jasne Drewno, Ciemne Drewno, Sand Gold lub Beżowy oraz dwóch stylów: nowoczesny lub klasyczny.

Telewizor możemy powiesić płasko na ścianie, a gdy znajdzie się między innymi grafikami, wiele osób wprawi w konsternację. Nie wygląda jak telewizor. Może wisieć w poziomie lub w pionie, gdy np. kolekcjonujemy plakaty filmowe lub może być wyeksponowany we wnętrzu także za pomocą stylowego Stojaka Studio. W tym przypadku nie trzeba myśleć o przewodach - Stojak Studio pozwoli je wszystkie ukryć wewnątrz nóżek. Dzięki temu telewizor można postawić nawet na środku salonu, nadając wnętrzu nowego, nowoczesnego charakteru.

Technologia i rozrywka w eleganckim wydaniu

The Frame to także doskonały telewizor Smart TV ze wszystkimi niezbędnymi aplikacjami filmowymi takimi jak Netflix, player czy HBO Max, ale znajdziemy też w nim aplikację Opery Wiedeńskiej z dostępem do przedstawień czy aplikacje sportowe. Filmy, widowiska to dźwięk. Dotychczas The Frame mogliśmy łączyć z soundbarami, takimi jak Ultra Slim HW- S800B. Już niedługo będziemy mieli jeszcze więcej możliwości.  

Music Frame - dźwięk doskonały w każdym calu

Podczas wydarzenia World of Samsung zaprezentowano głośnik Music Frame. Dla postronnego widza wygląda on jak obraz na ścianie. Nie ma jednak wbudowanego ekranu i jest bezprzewodowym, łatwo konfigurowalnym głośnikiem współpracującym z aplikacją SmartThings. Może być on wykorzystywany jako niezależny głośnik bezprzewodowy, ale można go też połączyć z telewizorem i soundbarem marki Samsung z funkcją Q-Symphony i dzięki temu dodatkowo rozbudować dźwięk przestrzenny i wzmocnić basy.

Music Frame doskonale wtopi się w przestrzeń, nie będzie zaznaczał swojej obecności jak inne głośniki czarną maskownicą, a możliwość wymiany grafik czy zdjęć w ramie daje duże możliwości personalizacji. Doskonale sprawdzi się w towarzystwie The Frame i zapewni niezwykle realistyczne, przestrzenne wrażenie podczas oglądania filmów i stworzy doskonałą atmosferę podczas słuchania muzyki.

Więcej informacji na: www.samsung.com/pl/