Wiosna to czas idealny czas na zmiany, które chcemy wprowadzić nie tylko w naszym życiu osobistym, ale i w przestrzeni, w której żyjemy. Firma Unimebel, znana z dbałości o detale oraz wykorzystania najlepszych materiałów, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących mebli łączących w sobie komfort, funkcjonalność i ponadczasowy design. W tym kontekście szczególną uwagę zasługują narożnik Diverso III oraz zestaw Loretto, które stanowią kwintesencję wygody i stylu w salonie, oferując jednocześnie dodatkową przestrzeń do spania.

Przestrzeń relaksu i gościnności

Narożnik Diverso III to więcej niż mebel wypoczynkowy - to centralny punkt salonu, który zaprasza do odpoczynku i wspólnego spędzania czasu. Jego przemyślana konstrukcja oferuje wyjątkowy komfort siedzenia dzięki zastosowaniu wysokiej jakości sprężyn i pianek w siedziskach. Diverso III, z jego elegancką linią i możliwością transformacji w wygodne łóżko, staje się idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie praktyczność bez kompromisów wobec estetyki. Design narożnika, dostosowany do współczesnych trendów wnętrzarskich, pozwala na łatwe wkomponowanie go zarówno w nowoczesne, jak i bardziej klasyczne przestrzenie.

Elegancja w służbie komfortu

Z kolei zestaw Loretto, składający się z sofy i fotela, stanowi prawdziwe arcydzieło designu. Charakteryzujący się pionowymi przeszyciami i delikatnie obłymi krawędziami, wprowadza do salonu element wyrafinowania. Meble z kolekcji Loretto są nie tylko piękne, ale również wyjątkowo wygodne, dzięki zastosowaniu ergonomicznych kształtów i starannie dobranych materiałów. Konstrukcja oparta na lekkich, ale stabilnych nóżkach z certyfikowanego drewna, podkreśla naturalny charakter i trwałość mebli. Loretto to idealny wybór dla tych, którzy poszukują mebli, które będą służyć przez lata, zachowując swój niepowtarzalny charakter i komfort użytkowania.

Wybór dla wymagających

Oba zestawy, Diverso III i Loretto, oferowane przez Unimebel, wyróżniają się nie tylko designem, ale również możliwością personalizacji. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy tkanin i wybarwień, dostosowując meble do indywidualnych potrzeb i preferencji estetycznych. To, w połączeniu z innowacyjnymi technologiami chroniącymi przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, czyni je idealnym wyborem dla nowoczesnych, dynamicznych przestrzeni życiowych.

Unimebel, z ponad 25-letnią historią tworzenia mebli, kontynuuje swoją misję oferowania produktów, które łączą w sobie pasję do rzemiosła, szacunek dla natury i pragnienie dostarczania klientom mebli, które są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Diverso III i Loretto to kolejny krok w realizacji tej wizji, oferując meble, które wnoszą do salonów nie tylko styl, ale i wygodę na co dzień oraz gościnność w każdej chwili.

Marka Unimebel o sobie

Dla nas każdy mebel to osobna historia. Historia zamknięta w inspirujących kształtach, pierwszym kreślonym rysunku, niepowtarzalnej fakturze jesionowego drewna, ostatnim pociągnięciu politury. To historia o pasji, naturze, ludziach… i o radości tworzenia ponadczasowego piękna. Mamy do spełnienia misję. Jest nią tworzenie mebli, które wypełniając najwyższe standardy jakościowe, wyróżniają się ponadczasowym designem, a jednocześnie indywidualną stylistyką. Nasza misja jest także naszą pasją. Czerpiąc z doświadczeń mistrzów stolarstwa stosujemy nowoczesne technologie oraz tylko naturalne surowce i materiały. Wszystko po to, aby tworzyć meble dla pokoleń, które zaspokajają wrodzone dążenia człowieka do piękna i wygody. Robimy je z sukcesem od ponad 25 lat. Nasze meble są bezpieczne, trwałe i przyjazne dla środowiska, a my jesteśmy pewni tej najwyższej jakości.

Więcej informacji na: unimebel.pl

 

Autor
Nowa era salonowych aranżacji z Unimebel
Robert Pieńkowski
Dziennikarz, kucharz, archeolog, aktor, improwizator, animator. Był redaktorem w wielu prestiżowych magazynach jak Pani, Sukces, Elle Decoration, Gala, Maxim. Ma dwie...