Kontrola światła i ochrona przed prywatnością - czym są rolety ARF?

Zaciemniająca roleta ARF na oknach dachowych to gwarancja wielu korzyści dla Twojego poddasza. Dzięki specjalnemu materiałowi, który blokuje światło dziennie zapewnia nie tylko zaciemnienie w chwilach gdy potrzebujemy odpoczynku, ale także tworzy przyjemny mrok nawet podczas najjaśniejszych dni. Dodatkowo możliwość regulacji dopływu ilości światła poprzez zatrzymanie jej w dowolnym miejscu oraz redukcję prześwitów między materiałem a szybą sprawia, że możesz swobodnie dostosować ilość naturalnego światła do własnych potrzeb i preferencji. Roleta ARF zapewnia nam kontrolę nie tylko nad światłem, ale również prywatnością. Całkowite zaciągnięcie rolety chroni nas przed niechcianym wzrokiem sąsiadów czy przechodniów.

Roleta ARF Sunset stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia.

Rolety stworzone ze sztuką! Stwórz swój własny nadruk!

Roleta ARF to nie tylko gama najbardziej popularnych kolorów i wzorów tworzonych w oparciu o aktualne trendy. W wersji ARF Print to także możliwość wyrażenia siebie dzięki indywidualnemu nadrukowi. Twoje wnętrze może być wzbogacone o obraz na rolecie stworzony przez Ciebie. Dzięki roletom ARF Print świat barw i wzorów może wkroczyć do wnętrza bez ograniczeń wprowadzając namiastkę sztuki. Rolety ARF w wersji Print mogą posiadać różnobarwne motywy, które całkowicie zmieniają wystrój twojego poddasza, oddziałując swymi kolorami na całą przestrzeń.

Roleta do okna dachowego w kolorze roku Instytutu Pantone 2024 zapewni oryginalny wystrój pomieszczenia.

Jak sterować roletą ARF? Porównanie opcji od manualnych do smart

Sterowanie roletą ARF może odbywać się na różne sposoby, zależnie od potrzeb użytkownika. Wersja ręczna jest idealna dla osób ceniących tradycyjne rozwiązania, natomiast nowoczesne systemy bezprzewodowe Z-Wave i WiFi Tuya pozwalają na sterowanie roletą za pomocą smartfona, pilota lub przełącznika. Model ARF Z-Wave Solar to kolejny krok w kierunku nowoczesnych technologii. Roletą można sterować zdalnie, a źródłem zasilania jest panel solarny.

Klienci coraz częściej wybierają wygodne rolety sterowane elektrycznie.

Ochrona i oszczędność

Roleta ARF to również częściowa ochrona przed ciepłem słonecznym oraz ograniczenie strat energii w okresach grzewczych, co przekłada się na większy komfort termiczny w pomieszczeniu. Dodatkowo, chroni wnętrze przed szkodliwym działaniem promieni UV, co przeciwdziała blaknięciu mebli i utrzymuje trwałość kolorów.

Elegancka, matowa tkanina rolety ARF ze spodnią srebrną powłoką skutecznie zaciemnia pomieszczenie i chroni je przed nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV.

Więcej informacji na: www.fakro.pl