Geometryczna perfekcja Heksogenu Stella i elegancja marmuru Candy Marble

Od geometrycznych kształtów Heksagonów Stella, przez delikatne imitacje marmuru Candy Marble, po klasyczne elegancje Arabesek Mirage w odcieniach bieli i kaszmiru - każda kolekcja inspiruje do przełamywania aranżacyjnych schematów i personalizowania wnętrz. W 2024 roku minimalizm staje się narracją przewodnią, wprowadzając jasne, ciepłe barwy do domowych przestrzeni.

Heksogen Stella Black & White Matowy, Raw Decor
Candy Marble Matowa, Raw Decor

Nowoczesność i tradycja - dlaczego Arabeska Mirage Kaszmir Połysk?

Elegancja i ponadczasowość znajdują odzwierciedlenie w ceramicznych płytkach Arabeska Mirage Kaszmir Połysk, których subtelna, orientalna forma została podkreślona poprzez połączenie wypukłych i wklęsłych kafelek na plastrze. To rozwiązania dla przestrzeni, które cenią wyszukaną estetykę równie mocno, co funkcjonalność.

Arabeska Mirage Kaszmir Połysk, Raw Decor

Wyższy poziom luksusu

Geometryczne płytki Heksagon Stella, to wyjątkowa kolekcja płytek heksagonalnych, które z powodzeniem ozdobią podłogę w hallu, salonie, kuchni i łazience. Białe lub marmurowe heksagony, przeplatane czarną ceramiczną linią, to doskonałe rozwiązanie dla osób, chcących wnieść swoje wnętrza na wyższy poziom luksusu.

Heksagon Stella Marble & Black Matowy, Raw Decor

Subtelna piękność Candy Marble

Płytki Candy Marble z motywem marmuru, uosabiają to, co w aranżacji wnętrz najbardziej pożądane. Z ich subtelnym kształtem i matowym wykończeniem, idealnie wpisują się w tegoroczne trendy, dodając wnętrzu wyrafinowania. Candy Marble stanowi znakomitą propozycję na ścianę - czy to pod prysznicem, za lustrem przy umywalce, czy jako fartuch kuchenny. Stanowiąc punkt centralny aranżacji, nie tylko wzbogacają przestrzeń, ale również przynoszą praktyczne rozwiązania aranżacyjne.

Heksagon Stella Black & White Matowy, Raw Decor

Przekonanie, że piękno tkwi w szczegółach i indywidualnym wyborze, kieruje ofertą Raw Decor. Kolekcje oferują szeroki zakres możliwości - od klasycznych propozycji, po nowoczesne inspiracje - umożliwiając tworzenie miejsc, które odzwierciedlają charakter domownika.

Więcej informacji na: rawdecor.pl