Lato 2019, zgodnie z prognozami zdominowały 3 kolory Pantone: Pepper Stem, Pink Peacok i Clearwater Blue. W naszym magazynie mogliście już podziwiać wnętrzarskie inspiracje w neonowych barwach. Teraz czas na odpowiedź projektantów. Poznajcie najnowszy projekt Anny Siedleckiej i Radka Achramowicza - założycielki marki PUFF-BUFF.

Barwy z kolekcji BIG COLORS są soczyste, ale nie jaskrawe. Przezroczyste, i kolorowe lampy inspirują i wprowadzają pozytywną energię do wnętrza!

BIG LIME - powiew lata we wnętrzu

Zieleń to uniwersalny symbol natury i lata, który wszędzie wnosi powiew świeżości. Limonkowa barwa BIG LIME nie jest przypadkowa. To wysmakowana, dobrze zrównoważona mieszanka żółtego i zieleni, która ożywia wnętrze, zapewnia dobry nastrój i wnosi do niego radość. Lampa BIG LIME świetnie wkomponuje się w nowoczesne przestrzenie mieszkalne, ożywi biuro lub hotelowe lobby.

BIG SKY - z głową w chmurach

Turkusowy błękit jest zarazem kojący i energetyzujący, przywodzi na myśl wakacyjną beztroskę - jest jak obietnica letnich przyjemności. BIG SKY przywołuje obrazy nieba z mórz południa, przejrzysty lazur wody, w którym chciałoby się zanurzyć, niekończące się plażowanie. To prawdziwie letnia lampa, która zaczaruje każdą przestrzeń.

BIG PINK w peoniowej odsłonie

Głęboki, intensywny róż BIG PINK pasuje do wnętrz niczym gładkie jedwabie i delikatne kwiaty piwonii. Wspaniale koresponduje z eleganckimi przestrzeniami, dopełniając je szczyptą młodzieńczej energii. BIG PINK w nowej odsłonie jest bardziej stonowany, w porównaniu do swojej poprzedniej, neonowej wersji. Piękny, satynowy kolor, którego obecność nigdy nas nie znudzi.