Planujesz malowanie? Kup farby o 50% taniej. Do 19 maja 2012 roku w Centrach Dekoracyjnych Dekoral i Centrach Dekoral Professional wyjątkowe rabaty.

Ruszają "Szałowe Dni" - coroczna akcja rabatowa Dekoralu. Od 14 do 19 maja kupując parzystą liczbę produktów, zapłacimy o połowę mniej.

W promocji dostępne będą wszystkie produkty marki Sigma Coatings oraz Dekoral Professional, a więc m. in. farby do wnętrz i fasadowe, farby do tworzenia efektów dekoracyjnych oraz tapety z włókna szklanego, emalie, bejce i lakiery, a także grunty i tynki.

W Centrach Dekoracyjnych i Centrach Dekoral Professional znajdziemy wszystko, co potrzebne do wykończenia ścian. Fachowa obsługa i bogaty wybór produktów zadowolą zarówno tych, którzy chcą samodzielnie pomalować mieszkanie, jak i profesjonalistów.

W razie potrzeby sprzedawcy doradzą nam, pomogą dobrać kolory albo wskażą certyfikowanego wykonawcę, przeszkolonego w Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional.

Centra Dekoracyjne Dekoral i Centra Dekoral Professional to sieć ponad 30 sklepów w całej Polsce. Adres najbliższego znajdziemy na stronie: www.centrumdekoracyjne.pl.

źródło i zdjęcie: Dekoral