Ubić pianę na sztywno w ciągu zaledwie minuty - to dla niego żaden problem. Mikser ręczny PowerMix, dzięki pochylonej misce, upora się ze wszystkim szybciej i sprawniej.

Żyjemy coraz szybciej i mamy coraz mniej czasu dla siebie i bliskich, więc każda wolna chwila jest na wagę złota. Równowagę w natłoku codziennych obowiązków pomagają nam zachować drobne przyjemności, na przykład pyszny deser z bitą śmietaną, ciasto bezowe albo przepyszny biszkopt z puszystym kremem.

Jak jednak znaleźć czas i energię na przygotowywanie takich frykasów? Z nowym mikserem PowerMix marki Moulinex na pewno się to uda, bo ulubiony deser zrobimy jeszcze łatwiej i szybciej niż dotychczas, właściwie bez wysiłku. A przy tym możemy mieć pewność, że będzie udany.

Miksuj i ubijaj z PowerMix

Sekretem niezwykłej wydajności miksera PowerMix jest unikalna pochylona misa. Wiele osób intuicyjnie pochyla miskę miksera, aby składniki spłynęły w jedno miejsce, bo wtedy ubijanie jest bardziej efektywne i mikser lepiej zbiera to, co pozostaje na jej brzegach.

Teraz możemy zapomnieć o takich akrobacjach i nie narażać się na bałagan w kuchni. W obrotowej misie miksera PowerMix ustawionej pod kątem ubijemy nawet niewielką ilość składników, a idealną pianę uzyskamy już po 60 sekundach!

Tę zawrotną szybkość PowerMix HM 615 zawdzięcza też wyjątkowo wysokiej mocy - aż 500 W. Do dyspozycji mamy 5 prędkości i funkcję Turbo, więc do każdej potrawy dobierzemy taką prędkość ubijania, aby rezultat był zawsze doskonały.

W zestawie z mikserem PowerMix HM 615 dostaniemy mieszadła, dzięki którym w mgnieniu oka wyrobimy ciasto, oraz trzepaczki, które perfekcyjnie ubiją śmietanę i puszyste kremy.

PowerMix z blenderem

Tym, którzy uwielbiają owocowe koktajle i zupy-kremy, bardziej spodoba się mikser PowerMix HM610 z blenderem.

Podobnie jak poprzedni model ma moc 500 W, mieszadła i trzepaczki, a ponadto końcówkę blendującą oraz pojemnik z miarką. Dzięki nim szybko i łatwo przygotujemy swoje ulubione potrawy. Specjalnie zaprojektowane ostrza gwarantują doskonałe efekty blendowania.

Ceny mikserów Moulinex PowerMix:

  • model HM 615 z pochyłą misą - około 230 zł
  • model HM610 z końcówką blendującą - około 180 zł

źródło i zdjęcia: Moulinex