Walki z bałaganem nic tak nie ułatwia jak dobra organizacja przestrzeni do przechowywania. A najlepiej zamknąć ją za przesuwnymi drzwiami. Elfa daje teraz na nie 20% rabatu!

Jak już się brać za przedświąteczne sprzątanie, to porządnie! Zamiast przekładać zalegające w mieszkaniu rzeczy z miejsca na miejsce, lepiej zadbać o dobrą organizację szafy, garderoby czy schowka. Jeśli każda rzecz będzie miała swoje miejsce, utrzymanie porządku będzie znacznie prostsze. A jeśli zamkniemy półki, kosze i wieszaki za estetycznymi przesuwnymi drzwiami, będziemy mogli zapomnieć, co to bałagan.

Wszystko, co potrzebne do wyposażenia wnętrza garderoby lub szafy, znajdziemy w ofercie firmy Elfa. Tegoroczną nowością zaś są drzwi przesuwne. Do końca grudnia 2012 roku możemy kupić je po promocyjnych cenach - o 20% taniej!

Do każdej aranżacji wnętrza bez trudu dobierzemy pasujące drzwi przesuwne Elfa, bo wybierać możemy spośród 4 rodzajów profili i szerokiej palety wypełnień. Miłośnicy klasyki zdecydują się zapewne na szklane lub lustrzane tafle albo wypełnienie fornirowe. W nowoczesnych aranżacjach wnętrz sprawdzi się Perspex - wysokiej jakości tworzywo, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, od bieli, poprzez żółcienie po bardzo intensywne czerwienie, granaty i zielenie. W jednym skrzydle można połączyć do 10 materiałów!

Drzwi przesuwne Elfa są produkowane na wymiar według indywidualnego projektu. Mogą posłużyć do wydzielenia garderoby lub schowka, sprawdzą się także jako drzwi między pokojami albo w roli ruchomej ścianki działowej.

Promocja - 20% rabat na wszystkie drzwi przesuwne - obowiązuje u oficjalnych dystrybutorów Elfa, lista sklepów jest na stronie internetowej firmy

źródło i zdjęcia: Elfa