Boże Narodzenie z każdym dniem coraz bliżej, więc poszukujemy prezentów dla najbliższych i pięknych świątecznych dekoracji do domu. W warszawskim  Parku Handlowym Targówek ruszyła właśnie Akcja Święta.

Niedługo wciągnie nas wir gwiazdkowych przygotowań. W Parku Handlowym Targówek przedświąteczna atmosfera zapanowała już od początku grudnia.

Akcja Święta to doskonała okazja, aby znaleźć wymarzone prezenty oraz świąteczne dekoracje do domu, i to w promocyjnych cenach. W sklepach Parku Handlowego Targówek, salonach Domoteki, IKEA, Leroy Merlin i JULA na klientów czekają liczne zniżki, m.in. na zabawki oraz akcesoria dla dzieci, kosmetyki, sprzęt elektroniczny, np. kamery, aparaty fotograficzne i telewizory.

Ci, którzy przed Świętami chcą jeszcze odświeżyć wystrój mieszkania, znajdą sofy i wypoczynki do salonu, łóżka, materace i oświetlenie w okazyjnych cenach.

Nawet jeśli nie planujemy poważnych zmian, miło będzie dom świątecznie udekorować. W Parku Handlowym Targówek czeka na nas mnóstwo świątecznych ozdób i stroików, piękna zastawa stołowa i tekstylia, które stworza we wnętrzu w te zimowe Święta ciepły i przytulny klimat.

Akcja Święta potrwa do końca grudnia 2012 r., wezmą w niej udział m.in.: SMYK, Świat Dziecka, Mothercare, Super-Pharm, Sony Centre, RTV Euro AGD, BoConcept, Almi Décor, Vinotti, Bizzarto, JMB Design, NAP, Agata Meble, QL House, KOMA Oświetlenie, Ski Team oraz Piotr i Paweł.

Więcej informacji na stronach internetowych Parku Handlowego Targówek oraz Domoteki.

źródło i zdjęcia: Park Handlowy Targówek