Decoupage nie ma przed Tobą tajemnic? A może dopiero zaczynasz zdobić przedmioty tą techniką? Niezależnie, ile już wiesz o decoupage, w wydanej właśnie po raz drugi książce "Decoupage. Sztuka ozdabiania przedmiotów wycinankami z papieru" znajdziesz mnóstwo inspiracji.

Patronat Czas na WnętrzeOd bardzo prostych po wymagające dużej biegłości - Maggie Pryce w swej książce prezentuje ponad 20 inspirujących pomysłów na dekoracje techniką decoupage wraz ze szczegółowymi instrukcjami krok po kroku.

"Decoupage. Sztuka ozdabiania przedmiotów wycinankami z papieru" to wyczerpujący przewodnik po technikach decoupage’u: od wycinania zawiłych wzorów z papieru po efekt spękanej farby i nakładanie lakieru.

Tych, którzy techniczne zawiłości decoupage'u mają w małym palcu, zaciekawią oryginalne pomysły autorki: zdobienie drewnianych koralików (posłużą do zrobienia przewiązki do zasłon albo... biżuterii), wezgłowie łóżeczka w amorki, romantyczna komoda w kwiaty, dekoracja stołu kuchennego w nowoczesnym stylu albo - tak bardzo na czasie - wielkanocne pisanki.

Wystarczą podstawowe materiały i trochę wyobraźni - dzięki pomysłom zawartym w tej książce zwykłe przedmioty zmienisz w niepowtarzalne dekoracje wnętrza.

"Decoupage. Sztuka ozdabiania przedmiotów wycinankami z papieru", 96 stron, oprawa miękka. Cena 29,90 zł.

źródło i zdjęcia: Wydawnictwo RM