Kwiaty w łazience? Na te lilie możemy sobie pozwolić nawet, jeśli nie mamy w niej okna. Kaldewei proponuje nam wanny i płaskie brodziki z kwiatowym motywem - zobaczcie!

Pomału oswajamy się z tym, że wanny i brodziki niekoniecznie muszą być białe, a tymczasem, wraz z nadejściem wiosny, Kalewei proponuje nam... kwiaty. Gałązki kwitnących lilii w stonowanych odcieniach szarości zdają się wyrastać z powierzchni wanien i brodzików. Połączenie eleganckiej szarości kwiatowego motywu z głęboką czernią lub alpejską bielą emaliowanej powierzchni, przyciąga uwagę i inspiruje do tworzenia unikalnych aranżacji. Dzięki takim detalom łazienka zyska to "coś"...

Kolekcja kwiatowych dekorów to efekt współpracy firmy Kaldewei z renomowanym biurem projektowym Phoenix Design Stuttgart/Tokio. Delikatne kwiatowe motywy stworzone przez czołowych designerów studia ozdobiły ekskluzywne wanny i brodziki ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Doprawdy intrygujące połączenie ulotnej delikatności i sprawdzonej solidności.

Dzięki subtelności kwiatowego wzoru wanny i płaskie brodziki łatwo dają się zestawiać z innymi materiałami wykończeniowymi w łazience, takimi jak drewno, kamień czy po prostu płytki ceramiczne.

Z kwiatowym motywem produkowanych jest kilkanaście modeli wanien i brodzików Kaldewei - między innymi wanny Centro Duo i Asymmetric Duo oraz emaliowane powierzchnie prysznicowe Conoflat, Ladoplan, Superplan Plus, Superplan oraz Superplan XXL.

I choć gałązki lilii na wannie wyglądają tak delikatnie, o ich trwałość nie musimy się obawiać, bo kwiatowy motyw został wypalany w powierzchni emalii. Jest wiec praktycznie niezniszczalny.

źródło i zdjęcia: Kaldewei