Dzięki nowoczesnej ceramice utrzymanie czystości w toalecie jest znacznie łatwiejsze. Sedes Subway 2.0 DirectFlush marki Villeroy & Boch należy właśnie do takiej ceramiki.

Udogodnienie polega na braku kołnierza wewnętrznego i zastosowaniu bardzo gładkiego szkliwa ceramicplus. Dzięki temu sedes Subway 2.0 DirectFlush wyjątkowo łatwo utrzymać w czystości, bo strumień wody obmywa dokładnie całe wnętrze misy, uniemożliwiając rozwój bakterii i gromadzenie się osadów. Proste!

Sedes Villeroy & Boch Subway 2.0 bez kołnierza wewnętrznego świetnie sprawdzi się zarówno w domowej łazience, jak i w toaletach publicznych: w galeriach handlowych, urzędach czy w szpitalach, gdzie zapewnienie higieny jest szczególnie ważne. Tym bardziej że łatwość utrzymania czystości idzie w parze z ekologią.

Wodooszczędny system Aquareduct® sprawia, że pojedyncze spłukanie zużywa tylko 3 lub 4,5 l wody. To o prawie połowę mniej niż w tradycyjnych spłuczkach!

Sedes Subway 2.0 DirectFlush ma wymiary 375 x 565 mm i jest dostępny w trzech kolorach: White Alpin, Star White i Pergamon. W zestawie dołączono system mocujący SupraFix 2.0 oraz wolno opadającą deskę sedesową z ułatwiającą montaż funkcją quick-release.

O innych sedesach bez rantu czytaj: Rimfree - design i higiena w toalecie

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch