Czy da się urządzić kuchnię bez biegania od salonu do salonu, od sklepu do sklepu? W podwarszawskich Jankach otwarto właśnie pierwszy w Polsce sklep międzynarodowej firmy Ixina, w którym kupimy wszystko, co w kuchennej zabudowie znaleźć się powinno.

Szafki, blaty, sprzęt AGD... każdy, kto kiedykolwiek urządzał kuchnię, wie, że dobranie wszystkich elementów zabudowy to nie lada wyzwanie. Belgijska firma Ixina pozwala skompletować je wszystkie w jednym sklepie, a tym samym uniknąć chaosu towarzyszącego aranżowaniu kuchni.

Pierwszy polski sklep Ixina otwarto w Parku Handlowym Janki pod Warszawą. Na ponad 300 metrach kwadratowych klienci znajdą nie tylko meble kuchenne; jest również szeroka oferta sprzętu AGD do zabudowy: płyty kuchenne, lodówki, zamrażarki, okapy, kuchenki mikrofalowe, piekarniki, zmywarki i pralki.

Asortyment sklepu Ixina pozwala na stworzenie ponad 4000 wariantów aranżacji kuchni! A możliwość jednoczesnego doboru sprzętu AGD i mebli kuchennych bardzo przyspiesza i upraszcza dopasowanie całej zabudowy. Dodatkowo liczyć możemy na pomoc zespołu projektantów i doradców, którzy towarzyszyć nam będą od pierwszych inspiracji, poprzez konkretne decyzje, aż do montażu kuchni.

Sklep Ixina czynny jest od 2 listopada 2013 roku, jednak na oficjalną inaugurację zaprasza w sobotę 16 listopada. W programie wiele atrakcji, m.in.: pokaz kulinarny, degustacja win i loteria.

Belgijska firma Ixina działa od 1971 roku, prowadzi około 200 sklepów w 17 krajach, m.in. we Francji, Rosji, Chinach, Wietnamie, Maroko i w Egipcie. Czy kuchenne pomysły Ixiny spodobają się Polakom? Możecie przekonać się sami, odwiedzając sklep przy środkowym wejściu do pasażu handlowego w Parku Handlowym Janki.

źródło i zdjęcia: Park Handlowy Janki