Jeszcze do końca stycznia 2014 roku można zgłosić się do udziału w 8 edycji konkursu VASCO Integracja. Jeśli jesteś architektem, nie możesz przegapić takiej szansy!

Patronat Czas na WnętrzeJeśli chcesz wziąć udział w przeznaczonym dla architektów i projektantów wnętrz konkursie VASCO Integracja, koniecznie do końca stycznia 2014 roku zarejestruj się na stronie konkursu. Na dostarczenie projektu będziesz miał czas do 14 lutego.

Konkurs firmy VASCO jest rozgrywany w dwu kategoriach: projektów zrealizowanych i projektów koncepcyjnych. Jego otwarta formuła daje ogromne pole kreatywności, bo jednym wymogiem formalnym jest wykorzystanie w projektowanym wnętrzu przynajmniej jednego grzejnika dekoracyjnego VASCO. Musi on być widoczny na fotografiach (w kategorii "realizacja") lub na wizualizacjach (w kategorii "koncepcja").

Na zwycięzców 8 edycji konkursu VASCO Integracja czekają wartościowe nagrody:

  • nagroda pieniężna 30 000 zł (podatek opłaca organizator),
  • dwie licencje ARCHICAD STAR(T) edition,
  • rower STRIDA,
  • sesje zdjęciowe (w kategorii "realizacja"),
  • liczne nagrody od partnerów konkursu.

Prestiż zwycięzców podkreślają statuetki CALLO, wręczenie nagród na uroczystej gali i liczne prezentacje nagrodzonych projektów w prasie wnętrzarskiej i w portalach internetowych.

W styczniowym numerze "Czasu na Wnętrze" na 16 stronach prezentujemy imponujący apartament zaprojektowany przez panią Ewę Pruchniewicz ze Szczecina, która w 7 edycji konkursu zdobyła II nagrodę w kategorii projektów zrealizowanych. Nagrodzony projekt można obejrzeć również na stronie: Jak się mieszka w Sea Towers - nowoczesny apartament.

Szczegółowe informacje o 8 edycji konkursu VASCO Integracja: zasady udziału, listę nagród, regulamin oraz prezentacje wszystkich poprzednich edycji, znaleźć można na stronie VASCOart.pl. Na wszelkie pytania odpowiedzi udzieli sekretarz konkursu Waldemar Tomczuk: 600 044 376, vascointegracja@vasco.pl.

źródło i zdjęcia: VASCO