Co będzie modne w sezonie 2014/2015? Jak zyskać klientów w sklepie z artykułami dekoracyjnymi, wykorzystując neuromarketing? Jak zaprojektować wystawę sklepową, która będzie cichym sprzedawcą? Wnętrzarskie targi HOME DECOR to okazja, by poznać nowe trendy.

Patronat Czas na WnętrzeJuż w najbliższy wtorek 18 lutego 2014 roku w Poznaniu rusza kolejna edycja targów HOME DECOR, najważniejsza w kraju prezentacja wnętrzarskich nowości i inspiracji. Przez 4 dni - do piątku 21 lutego - przedstawiciele sklepów z artykułami dekoracyjnymi, studiów projektowych, marketów, hurtowni, sieci DIY, galerii homingowych i sklepów internetowych będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi kolekcjami przygotowanymi przez producentów na sezon 2014/2015.

Wiodącymi tematami tegorocznych targów HOME DECOR będą dekoracje, tekstylia, oświetlenie wnętrz oraz wyposażenie kuchni i łazienki. Swoja ofertę zaprezentuje ponad 100 firm z 9 państw (Belgii, Czech, Holandii, Indii, Litwy, Polski, Niemiec, Słowacji i Turcji).

Podobnie jak w poprzednich latach poznańskim targom HOME DECOR towarzyszą targi meblowe Meble Polska POLSKA  oraz dedykowana wzornictwu przemysłowemu arena Design. Połączenie tych trzech imprez sprzyjać ma nawiązywaniu bezpośredniej współpracy na linii projektant-producent i producent-odbiorca. Według szacunków organizatora opartych na internetowej rejestracji zwiedzających w ciągu czterech targowych dni przez ekspozycję targów HOME DECOR przewinie się około 16 000 profesjonalistów zainteresowanych wnętrzarskimi i designerskimi nowościami, z czego około 25% to zwiedzających z zagranicy

Targi HOME DECOR - umów się na spotkanie z wystawcą

Na stronie internetowej targów uruchomiony został specjalny program matchmakingowy, który pozwala na wcześniejsze zaaranżowanie spotkań z konkretnymi wystawcami.

Targi HOME DECOR - Strefa Mistrzów

Tradycyjnie już tagom towarzyszy konkurs na najlepsze produkty. W tym roku po raz pierwszy laureatów Złotego Medalu MTP poznaliśmy już niemal miesiąc przed targami HOME DECOR. To prestiżowe wyróżnienie otrzymała ekskluzywna kolekcja pościeli "RETRO" oraz kolekcja tkanin 3D - PIERRE CARDIN. Oba produkty do konkursu zgłosiła firma EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp.j. z Żywca.

Laureatom Złotego Medalu MPT poświęcone będzie specjalne stoisko - Strefa Mistrzów. Tam też oraz na stronie internetowej Złotego Medalu zwiedzający będą mogli głosować na produkt, który zdobędzie tytuł "Złoty Medal - wybór konsumentów".

Blogerki na targach HOME DECOR

Część przestrzeni targowej - Bloggers Zone - oddana zostanie do dyspozycji pięciu opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, które zaaranżują ją, wykorzystując meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design, HOME DECOR i Meble Polska. Aranżacji powstanie pierwszego dnia targów i będzie można ją oglądać aż do ich zakończenia.

Tradycyjnie już w Speakers’ Corner w pawilonie 5 będzie miejscem wielu ciekawych szkoleń, prezentacji i warsztatów skierowanych głównie do przedstawicieli sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. Szczegółowe informacje i program imprezy na stronie internetowej organizatora.

źródło i zdjęcie: Międzynarodowe Targi Poznańskie