Najczęstszy problem przy urządzaniu łazienki to mały metraż. Dlatego kabina Kerria - nowość Deante - została tak zaprojektowana, że prawie nie zajmuje miejsca! Jak to możliwe?

Najnowsza kabina prysznicowa Deante to wymarzone rozwiązanie dla posiadaczy małych łazienek. Tam, gdzie każdy centymetr kwadratowy jest na wagę złota, znakomicie sprawdzi się kwadratowa  kabina Kerria.  Zastosowano w niej nowoczesny system otwierania - dwoje łamanych drzwi składanych do wewnątrz, płasko przy ścianach. Po ich pełnym otwarciu kabina "znika", dzięki czemu mamy nie tylko wygodne, szerokie wejście pod prysznic, lecz również więcej przestrzeni w łazience.

Przy projektowaniu kabiny Kerria zwrócono uwagę na detale. Połączenie chromowanych elementów i przejrzystego szkła pasuje do nowoczesnych łazienek. Szyby kabiny zostały wykonane ze szkła hartowanego o grubości 6 mm i pokryte powłoką Active Cover, która ułatwia czyszczenie. Z kolei system elastycznych uszczelek sprawia, że woda nie wydostaje się poza kabinę.

Poza tym przemyślana konstrukcja kabiny Kerria ułatwia jej montaż , bo wyrównuje krzywiznę ścian.

źródło i zdjęcie: Deante