Miłośnicy nowoczesnych, designerskich dywanów znają z pewnością kultowy B.I.C. Stone. Wełniane dywany z najnowszych kolekcji B.I.C. Carpets już możemy kupić w Polsce!

Dywan B.I.C. Stone, który od 1985 roku prezentowany jest na stałej wystawie designu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku, to już ikona designu. W podobnym stylu utrzymane są tegoroczne nowości B.I.C. Carpets - kolekcje Pave de Luxe, Pave Berberi i Pave Design - które na targach IMS Kolonia, Maison & Objet Paris i Surfaces w Las Vegas spotkały się z bardzo dużym zaintereowaniem. Wszystkie je możemy od niedawna kupić w wybranych salonach Drzwi i podłogi VOX.

Belgijska firma B.I.C. Carpets to uznany na całym świecie producent najwyższej jakości dywanów i wykładzin. Wszystkie dywany z nowych kolekcji zrobiono w 100% z czystej nowozelandzkiej wełny. Ich neutralna, ponadczasowa kolorystyka znakomicie wpisze się w wystrójnie tylko w nowoczesnych, minimalistycznych mieszkań

Co ważne, premierowe kolekcje dywanów wprowadzone zostały na rynek w niższych cenach niż produkty, które były inspiracją do ich powstania.

Dywany B.I.C. Carpets dostępne są w wybranych salonach Drzwi i podłogi VOX (wyłączny dystrybutor w Polsce) od roku. W ofercie znajdziemy także dywany Asmun, Atrar i Isul.

źródło i zdjęcia: Drzwi i podłogi VOX